Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az hogy a nőknek...

Miért van az hogy a nőknek nem kell edzeniük hogy jól nézzenek ki de a férfiaknak igen?

Figyelt kérdés

A nők ha még nem is tesznek semmit még akkor is jól néznek ki. Nem kell edzeniük, jó kinézetért.


Ellentettben a férfiakkal. Ha egy férfi nem edz, akkor már nyeszlett, béna, csak az a férfi néz ki jól aki izmos, akár csak egy picit is.


Én pont egy olyan férfi vagyok aki nem eddz, és emiatt is rossz a testtartásom (bár nem csak emiatt), nem olyan szélesek a vállaim, stb. bár nem igazán tudom. Sovány vagyok.


Ha egy nőre ránézek, legyen akár telt akár karcsú, ha tesz az egészségéért ha nem, jól néz ki. Hogy van ez?


Előre is köszönöm a válaszokat. 20/F



2020. jan. 13. 09:30
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem a kérdést! Alig vagyok idősebb nálad, de nőként folyamatosan szenvedek a narancsbőrtől és a hurkáktól. Ha csak ránézek egy sütire, már úgy nézek ki, mint egy 5 hónapos terhes.

A férjem megeszik egy fél tortát, lesz egy cuki pocakja, és ennyi.

Nem tudom, milyen nőkkel találkozták eddig, de hogy normál, hétköznapi nővel még nem, az biztos :D

2020. jan. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
77%

"A nők ha még nem is tesznek semmit még akkor is jól néznek ki"


Atyaég, mennyire nem igaz. Gusztustalan látvány, amikor egy hurkás, elhízott hústorony nőt szűk ruhában látok. XXL-es combok, "fenék", kétpofára zabálás a magyar nők közti jellemző.

2020. jan. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

Amíg neked hurkád van, a pasidnak meg csak egy cuki pocakja... aha, persze.


Nekem személy szerint nincs problémám olyan nőkkel mint te. Körülírtad hogy teltebb vagy, és? Ez is lehet szexi, jóé kinéző.


Ellentettben velem, egy gyereknek kinéző, sovány, rossz testtartású férfi vagyok, ez nem tudom kinek jönne be.

2020. jan. 13. 09:40
 4/30 anonim ***** válasza:
91%
Elég gáz, hogy ahelyett, hogy tennél valamit ez ellen, inkább a nőkre irigykedsz. :D
2020. jan. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
90%
A testtartás nem függ a nemektől, mindenkinek egyformán tennie kell érte, ha nem akar 30-40 évesen derékfájást. Szóval hagyd abba a panaszkodást, és kezdj el tornázni.
2020. jan. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
87%
Kérdező: saját kis elképzelt világodba vagy zárkózva... Általánosítasz, elképzeléseket gyártasz. Ha az életbe kilépnél, rájönnél hogy nem "minden fekete-fehér" ahogy próbálod látni a dolgokat. Bármit írni, pláne bármiről meggyőzni szerintem teljesen felesleges.
2020. jan. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
94%

Nőknél is sokat tud dobni az edzés. Ráadásul a nők könnyebben híznak bizonyos testtájakra, nőként is foglalkozni kell a jó alakkal szerintem.

Kevesek néznek ki jól úgy, hogy nem figyelnek a kajára és a mozgásra.

Egyébként férfiként sem kötelező edzened. Magad miatt tedd, ha nem vagy elégedett.

2020. jan. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
91%

Nem kell edzeni a nőknek?

Hohó, dehogyisnem :D

En is azt csinálom es nem véletlen

2020. jan. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
23%

hát, azért ebben van igazság

3 fajta testalkat van, és ha csak egy nő nem az endomorfba tartozik, akkor igazából nem kell sokat tennie, hogy jól nézzen ki

ezzel szemben, ha egy pasi ektomorf, akkor pálcika, ha csak nem csinálja keményen a testépítést, ha endomorf, akkor pocakos, ha csak nem edz intenzíven, de még mezomorf testalkat esetében is edzenie kell, ha izmos akar lenni, bár tény, hogy sokkal könnyebben épít izmot

2020. jan. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
94%
Ugyanúgy kell, csak mások a prioritások.
2020. jan. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!