Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha az emberek úgy kezelnek...

Ha az emberek úgy kezelnek mint egy fogyatékost, fogyatékosként tekintenek rám, akkor valószínűleg az is vagyok?

Figyelt kérdés
Legalábbis szociális szempontból, emberekkel szemben
2019. febr. 5. 18:58
 1/9 A kérdező kommentje:
Lesajnálóan néznek rám, kerülik a velem való beszédet, nem keresik a társaságomat
2019. febr. 5. 18:59
 2/9 anonim ***** válasza:

Aki szellemi fogyatékos,az nem képes összetett mondatokat leírni.

Nem vagy fogyatékos,csak biztos extrém introvertált vagy és nem mernek közeledni feléd.

2019. febr. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Valószínűleg rólam is ezt gondolják, de elengedem. Járok szakemberhez, szóval folyamatban van a változás, de ez nem egy ennyire gyors folyamat.
2019. febr. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Abszolút nem. Te is így gondolod?
2019. febr. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is voltam így. Nem vagy fogyatékos, csak nem tartozol a nyájhoz. Gondolom nem vagy kigyúrt, bunkó, iszákos, bagós meg nem jársz drága cuccokban ezért néznek le. Velem is úgy voltak sokan, főleg a korombeli lányok hogy le tudtak volna hányni, mintha leprás lettem volna vagy nem is tudom. Pedig sosem ártottam senkinek, sőt. Egy idő után nem érdekelt. A normális emberekkel így is megtaláltam a hangot, az erkölcsi selejtekkel meg nem foglalkoztam.
2019. febr. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Hogy érted azt, hogy úgy kezelnek mint egy fogyatékost?


Szerintem neked gőzöd sincs arról alapból, hogy hogy szoktak kezelni egy fogyatékost.....


Nem tudom hogy kezelnek téged, de valószínűleg túlreagálsz itt valamit....

2019. febr. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Lesajnálóan néznek rám, kerülik a velem való beszédet, nem keresik a társaságomat"



Te szoktál beszélgetni másokkal? Vagy visszahúzódó vagy és várod, hogy kirángassanak a falaid mögül, harapófogóval kiszedjék belőled a mondanivalót? Netán te szoktad keresni mások társaságát?

2019. febr. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nos... Ezt az emberek mondjàk rólad, vagy csak te èrzed így?? Ha az emberek mondjàk rólad ezt, akkor te annak èrzed magad valójàban? Mert ha igen akkor igazuk van. Ha csak az emberek mondjàk ezt akkor magasról lesz..rni az ilyen embereket ès jó messziről elkerülni mert csak az irigysèg vezèrli őket. Ha te magad èrzed magadat annak, akkor keress fel egy jó pszchiàtert aki rendbe tesz mert komoly szemèlyisègzavarban lehetsz (nem vicc egyik ismerősöm ezèrt lett alkoholista, ès ezèrt kezelik a detoxikàloba. Ha meg az emberek mondjàk, akkor valamit nagyon jól csinàlsz, úgyanis arról szoktak gyűlölködni, akikre irigyek. Nem lehet hogy ez àll a hàttèrben? 🤔
2019. febr. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Utolsó voltam.. Nem èrtem mièrt kellet lepontozni, nem irtam semmi sèrtőt. Na ez van, amikor segít az ember aztàn lepontozzàk. Gusztustalan az ilyen. 🤨🤔
2019. febr. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!