Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Exem felkoszontot mit akart...

Exem felkoszontot mit akart elerni?

Figyelt kérdés

1 eves kapcsolat volt majus vegen lett vege en szakitottam mert kb szart mar bele meg kezdtem megunni a viselkedeset.Ra ket hetre osszejott egy ismerosommel elegge leadva a szintet kesobb rairtam hogy ez komoly? Vele jottel ossze? Elegge meglepodtem es elhamarkodottan irtam erre o azt irta vege mar elmult a szerelem es ne irjak tobbet neki .

Igy is tettem instagram sztorijaimat ha teszek ki valamit megnezi (mutattja telo) egyszer beprivatoztam es bejelolt egy lany akirol kiderult hogy az unokatestvere erre csak hirtelen elkezdett bunkon beszologatni nekem hogy a mostani baratja jobban szereti. meg most is nala van. en mondtam hogy szeresse nyugodtan a vegen meg olyat irt en szalljak le exemrol es a baratjatol mert boldog exem .mondtam eszembe nem jutott.tegnap szulinapomkor felkoszontot ex baratnom en meg irtam egy koszit gondolom a baratja tudta nelkul irta szerintetek? (Nem csaltuk meg egymast sose o azt hiszi legjobb lany baratommal egyutt vagyok es hogy en megcsaltam ot )



2019. aug. 30. 14:27
 1/9 A kérdező kommentje:
En 20/f o 18/l
2019. aug. 30. 14:27
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Stex
2019. aug. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Vagy szex
2019. aug. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Olyan vagy, mint egy 16 éves lány...
2019. aug. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem a barátja nélkül írta neked, és ez azt jelenti, hogy még mindig sokat gondol rád. Lehet, újra akarja kezdeni.
2019. aug. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
barátja tudta nélkül...
2019. aug. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Engem az összes kapcsolatban élő exem felköszönt névnapon, szülinapon és nem akarnak semmit. Akit valaha szerelemmel szerettél, sok emlék összeköt, szakítás után miért kéne úgy viselkedni vele, mint egy idegennel? Ez olyan ovis.
2019. aug. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Őszintén, szülinapodkor hányan írnak, hogy Boldogat?... Nekem olyan is, akit nem is ismerek, szerintem neked ugyan ugy, ha van Fb-od, vagy bármilyen közösségi profilod. Szóval szülinapod volt, ő meg fel akart köszönteni, amiben nincs semmi rossz szerintem, nem kell ezt túlgobdolni. Most, mert szakítotok muszály utálni meg átkozni egymást? Attol köszönni leget, meg írni egy boldog szülinapot, szerintem.
2019. aug. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk mar fb-n ismerosok szoval minden kapcsolat megszakadt es nem vagyunk tul joba
2019. szept. 2. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!