Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti 24 évesen hol tartatok -...

Ti 24 évesen hol tartatok - vagy tartottatok -az életben? Mit sikerült elérni?

Figyelt kérdés
Milyen dolgok hozták be a hozzájuk fűzött reményeket, mik nem?

2019. okt. 28. 20:05
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Elkezdtem a mester képzést, előtte fél évet külföldön dolgoztam és összeszedtem kb. 2 millát (mai értéken 3.5-4) hogy önállátó lehessek végre. Társalapító voltam egy cégben londonban ami végül befuccsolt, de nem buktunk rajta, csak időt. Civil szervezetekben dolgoztam ifjúsági vezetőként. Volt egy hosszú távú kapcsolatom, akivel elég királyul alakultak a dolgok, pár évre rá már a menyasszonyom volt, de végül szétmentünk. Szakmailag viszont eléggé bejött az az irány amit ekkor belőttem, amiért elég hálás vagyok magamnak, ma akadémikusként dolgozom és van egy tanácsadó bizniszem. Na meg fiatalabb barátnőm van, mint akkor, lol.


30/F

2019. okt. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Még csak 22 éves vagyok, remélem nem baj, ha válaszolok. Szülői támogatással sok mindent, ami az anyagiakat illeti. Saját lakás, saját autó, sok utazás, jó életszínvonal. De ezeket ugye nem én értem el magamtól. A szerelmi életem eddig egy jó nagy nulla volt, sok-sok randival, de nulla párkapcsolattal, most viszont az is alakul, életemben először szerelmes vagyok. Végzős egyetemista vagyok, olyat tanulok amit nagyon szeretek, kaptam egy gyakornoki munkát egy nagyon jó helyen. Van két felső-és egy középfokú nyelvvizsgám, szeretném abból is letenni jövőre a felsőfokot, utána tanulni egy új nyelvet. Kb.ennyi.
2019. okt. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Semmit kb. Volt egy bsc diplomám és mester képzésre jártam, de egy koliban laktam. Volt autóm de csak mert örököltem pénzt és dolgoztam az egyetem mellett de az pont annyira volt elég hogy a benzint,fundamentát meg a kolit fizetni tudjam.
2019. okt. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Túl a csúcson majd megtudod ha 27 leszel :D
2019. okt. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azóta is semmit, akkor még pláne nem. Háromszor annyi pénzem volt, mint most, az akkori vagyonomat részben az egyetemista időszaknak, részben Ősöknek köszönhetem.


24 évesen már megvolt az alapdiplomám, dolgoztam irodai adminisztrátorként, éppen csináltam a jogsit és egy OKJ-t.

Rossz irányban voltam amúgy, és családi, egyéb okokból borzalmasan rossz passzban.

2019. okt. 29. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!