Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem érzek igazi barátság...

Onyx123 kérdése:

Miért nem érzek igazi barátságot senki iránt?

Figyelt kérdés
Nem azt mondom hogy nincsenek barátaim...de olyan hogy legjobb nincs,nincs olyan aki rám írna hogy na hogy telnek a napok stb amikor csak buliba hívnak azelőtt megkérdezik,lehet hogy csak ívós havernak ismernek el ezt nem tudhatom...ugyan barátkozom de én ugy érzem hogy csak jófejségből teszem,nem érzésből...pl ránézek egy emberre és látom hogy nem néz ki barátságosan nem is szólok hozzá...talán egy régebbi trauma okozhatta amikor mindenki kiközösített ok nélkül?Nem tudok kötni legjobb barátságot csak úgynevezett ''haverokat,,
2020. jan. 16. 15:24
 1/3 A kérdező kommentje:
Mert látom az embereket akik nap mint nap egymásnak írkálnak nekem meg semmi,üres a messenger hétköznap
2020. jan. 16. 15:26
 2/3 anonim ***** válasza:
Először is egy barátságot nem a beszélgetések száma teszi ki és főleg nem a messengeres beszélgetések száma. Én se beszélek minden nap a barátaimmal, sőt, van akivel csak havonta beszélek, de ha felhívna hajnalban, hogy baj van, akkor azonnal ugornék segíteni. Te még elég fiatalnak tűnsz a kérdésed alapján, maradj nyitott és biztosan találsz olyan embert, akivel jobban egy hullámhosszon lesztek, mint az eddigi haverjaiddal.
2020. jan. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
16/F
2020. jan. 16. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!