Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért sírok mindenért? És mindig?

Miért sírok mindenért? És mindig?

Figyelt kérdés

Nagyon sokat sírok....nagyon érzékeny vagyok, de miért? Olyan gyenge vagyok.....mikor kicsi voltam akkoris nagyon sokat sírtam. Szégyen nem szégyen , ez van.

25 éves lány vagyok.


2020. jan. 18. 19:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Gyenge az idegzeted.(szerintem)
2020. jan. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szakember véleményét nem kérted még ki esetleg?
2020. jan. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mert te vagy a harmadik kérdés
2020. jan. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért lenne szégyen? Teljesen szokványos, hogy egy nő érzékeny és törékeny. Az én szememben ez egy jó pont. Nem jó, ha megpróbálod elfolytani, belül pedig szenvedsz emiatt. Gondolom, olyankor is meghatódsz, ha valaki jót tesz veled, vagy segít, ha kell. Inkább ilyen legyél, mint érzéketlen és hálátlan. :)
2020. jan. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha a sok szörnyűség miatt sírsz, ami a világban történik, de sok szeretetet jóságot tudsz adni másoknak akik bajban vannak, akkor nem vagy gyenge. Ha azért sírsz mert bántanak kihasználnak, akkor ne hagyd magad. Az érzések jó ha előjönnek, bár az igazi jó az lenne, ha mosolygós vidám lennél.
2020. jan. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 george1113 ***** válasza:
Ez természetes. Nincs semmi baj veled. Amúgy is miért tetted ki a kérdést? Gondolom azért mert a társadalom ezt lelkigyengeségnek tartja és te gyengének gondolod magad. Fogalmad sincs mennyien sírnak,ha nem látják őket. Nő/férfi, mind egy. Az emberek erősnek mutatják magukat. Ok vannak kivétekek, de a kivételekben is vannak érzelmes időszakok, csak ez tabu, mert ezt senkit nem érdekel, ezt kívánja a világ.
2020. jan. 19. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!