Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen lehet 2000 után születni?

Milyen lehet 2000 után születni?

Figyelt kérdés

Elsősorban a 2000 után született fiataloktól kėrdeznėm.

Kíváncsi vagyok milyen ėrzės már full digitális világba születni?


"Hogy kėpzelitek el a 2000 előtti időket ės a jövőt?


Szerintetek mi lehetett a rėgi korszakban a rossz ės a jó?


"Pėlda: kėpzeljėtek el 95 be csak 3 tv csatorna volt. viszont nem voltak a filmekbe reklámblokkok..


Hogy kėpzelitek el a születėsetek előtti időket?

70-80-90 es ėvekre gondolok..



Ėn a 80 as ėvekben születtem ės vėgignėztem modern a technológiai fejlődėst ,de már kezdem ėszrevenni mire is ėrtik azt hogy generációs külömbsėg...


Az van hogy fejben mėg 20 ėvesnek ėrzem magam pedig elteltek az ėvek.

(Leragadtam 2006 ban)


Ahogy a szüleim az 1960-70es ėvekben a nagyszüleim pedig az 1940-50es világban.


Mindenki a fiatal fėnykori ėletėben ragad le lėlekben valahogy..



2020. jan. 19. 00:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

2001-ben születtem.


,,Kíváncsi vagyok milyen ėrzės már full digitális világba születni?" - Az mennyire full digitális világ, hogy 13 évesen lett számítógépem s internetem? :D 5.-ben infó órán megtanultam ki/be kapcsolni, de utánna kb mindenre magamtól kellett rájöjjek.


Nekem még ez a nosztalgia:

[link]



Nem úgy kell ezt elképzelni, hogy hopp 2000, és minden más, mert itt a Z generáció. A gyerekkorom fele olyan volt, mintha a 90-es években lettem volna gyerek.

2020. jan. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én 1990 es vagyok a húgom 98 as de egyikünknek sem volt gyerekkorunkban semmilyen telefon meg ilyenek én az első telefont ballagásom előtt szulinapomra kaptam a húgom kb 11 12 évesen de ezek meg nem okos telefonok voltak meg tudtuk mi az hogy játszótér stb de egyébként nevelés kérdése ha a szülő elkapatja a gyereket és raszoktatja a tabletre v okostelefonra akkor később ne várjunk csodát mert csoda kényes gyerek lesz
2020. júl. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én '91-es vagyok, de pont akkor voltam tizenéves, mikor bejött az internetes őrület meg mindenkinek telója lett. Tehát a "választóvonalon" voltam gyerek, szerintem így hitelesen is tudom látni. Nálunk pont a kétezres évek elejéig volt rendszeres a foci a kinti parkban, aztán jöttek be a számítógépek és már a többség minden második nap otthon maradt és gépezett. Nekem nem volt jó gépem sose, de nem is érdekelt, mert én focizni és sportolni szerettem. Ma már teljesen egyértelműen látszik, hogy sokkal kevesebben fociznak kint a parkban. Ki hogy van vele. Én nem szeretem ezt a telefonos-laptopos korszakot, a természete(s)t szeretem.
2021. ápr. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!