Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek a kigyűrt,...

Mi a véleményetek a kigyűrt, sok tetoválással rendelkező,20 év körüli prémium autókkal járó férfiakról?

Figyelt kérdés
2020. jan. 19. 11:07
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Az, hogy sokat ad a külsőre. Talán túl sokat is.
2020. jan. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Vasalót nekik!!!
2020. jan. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

En szeretem a tetkokat meg a kigyurt fiukat. Meg osszessegeben,akik sokat foglalkoznak a testukkel is. Ha megteheti,nana,h szep autot vegyen. Hajra sracok! Tovabbra is ilyen ambiciot a sporthoz es eredmenyes mumkahoz!

N/38

2020. jan. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Miért kéne hogy véleményem legyen arról, hogy apucinak-anyucinak túl sok pénze van, és a nagyrészét belepumpolják a macskajancsi kisfiukba? Egészségükre. :D

Mondjuk kicsit mókásak az ilyen srácok azért, magamban jól mulatok rajtuk. :)))) De amíg nem bűnöznek, addig igazából baj nincs velük, nem ártanak ezzel senkinek. :)))

2020. jan. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, most nézem, hogy a prémijjum autó a 20 éves.

Így már egész más, az ilyeneket imádom, van a családban autószerviz, tök jó pénzt jelentenek az ilyen németprémijjumos ügyfelek, állandóan van valami betegsége a kotlájuknak, visszajáró ügyfelek, szuper! :)


#12

Jaja, külföldön kolbászból van minden, kimész mosogatni 1-2 évre végzettség nélkül, és egyből magánrepülőt veszel. Aki szerint nem, az csak irigy! >.<

:DDDDDD

2020. jan. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Annal gazabb nincs ha valaki 20 eves szakadek bmwvel audival menozik

Ja de van, a tuning suzuki

2020. jan. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:
az ég világon semmi. van pénze rá, akkor vegye meg. ennyi. ha jól érzi magát, akkor érezze jól magát. és kész. Engem aztán nem érdekel. Ha ki van gyúrva, örüljön neki, hogy izmos...
2020. jan. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Az emberek irigyek. Nekem is van pár tetkóm, 35 évesen vettem egy suv -ot és ugyanúgy irigyek az emberek. Ne legyél irigy. Magadnak ártasz vele.
2021. nov. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!