Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tetoválással és egyben sok...

Tetoválással és egyben sok izomtömeggel, lekorlátozom a kapcsolat kialakítás lehetőségeit?

Figyelt kérdés
Én úgy vettem észre hogy igen. Sokan nem viselnek el addig míg nem váltunk pár szót
2017. febr. 24. 20:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha még kopasz is vagy mellé, akkor igen.
2017. febr. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát ha az a tipikus kondis vagy(nem a normálisakat szidom) akkor igen. Ha jó a kisugárzásod akkor nem. Én szeretem a tetkókat meg ha egy pasi izmos, nálam az a hátrány ha az illetőnek nagy az egója mert azt hiszi hogy ő a minden azért mert kondizik, több ilyennel volt szerencsém megismerkedni és nagyon taszító ha valaki ilyen.
2017. febr. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Elképzelhető.Ha ezzel nem tudsz azonosulni,akkor nem

fogod jól érezni magad a bőrödben.Ha lazára veszed akkor

szeretni fognak azok is akik először meghökkennek rajtad.

2017. febr. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Összességében nem, de kérdés, hogy milyen társaságra gondolsz. Egy buliban a csajoknál sikered lesz. A szociális fóbiával küzdő emberek csoporttalálkozóján, mindenki elfog kerülni.

Hétköznapokban, ha normálisan viselkedsz és öltözöl, akkor nem lesz semmi gond. A társadalomra inkább az a jellemzőbb, hogy a visszafogott és edzetlen férfiakat veszik semmibe.

2017. febr. 25. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem pl. nem kéne egy ma oly divatos girnyó férfi, és nem azért mert felszínes vagyok, hanem mert én magam is edzek, ez is az érdeklődési körömhöz tartozik, illetve nekem az izmos férfiak az ideáljaim, ennyi. De én is azt veszem észre nőként, hogy manapság az izmos, pláne a kigyúrt pasikra fújolnak a csajok.. A tetoválás szintén megosztó, bár elég menő mostanában, sok csaj is kivarratja egész karját.

Szóval, szerintem igen, helyes a meglátásod.

2017. febr. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg félnek tőled.
2017. febr. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!