Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket néztek már le azért,...

Titeket néztek már le azért, mert egészségesen esztek?

Figyelt kérdés

8 hónapja kezdtem el az egészséges életmódot, fogytam 8 kilót (ezzel minden felesleget le is adtam) rendesen alszom, edzem, étkezem, nem iszom, nem dohányzom (utolsó kettőt soha nem is tettem) ez szinte mindent rendbe tett, fitt vagyok,vékony, szebb a bőröm, a hajam,több az energiám, jobb a kedvem, teherbírásom, és mintha a dolgokra is jobban tudnék koncentrálni.

Viszont ezek miatt kiközösítenek a munkahelyemen, folyton megy a gúnyolódás, a megjegyzések arról, hogy miket eszem, folyton mondják, hogy "el ne késs az edzőteremből" meg mindig belebámulnak a kajámba szünetben, múltkor azt is hallottam amikor az egyik öregasszony mondta a másiknak, hogy "képzeld még cukrot sem tesz a kávéba" szóval, amit nem értek, hogy miért divat egészségtelenül élni.

Nektek volt ilyen tapasztalatotok, amikor átálltatok? 20/L



2020. jan. 20. 20:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Nem, bár a mennyiségen szoktak viccesen gúnyolódni, hogy elloptam a madarak kajáját, meg ilyesmik.
2020. jan. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
41%
Elmondanád mit is nevezel "egészséges" evésnek?
2020. jan. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
66%
Én nem tudtam ezt anyukádról de jó hogy megosztod velünk.
2020. jan. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
37%
Ha nem viszed túlzásba és nem nyomod az arcába mindenkinek a hülyeséged akkor leszarják kb.
2020. jan. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Senkinek nem beszélek arról, ahogy eszem! Csak látják. ENNYI! Engem sosem érdekelt mások, hogy esznek, hogy élnek, soha nem is kérdeztem rá senkitől mert nem érdekel. A párom például szokott pizzát rendelni, nekem nem gond! Pont ellenkezőleg, engem néznek le azért, mert úgy eszem ahogy!
2020. jan. 20. 21:09
 6/12 anonim ***** válasza:
63%

Az emberek szeretnek mindenbe bele kötni ami más.


Nem kell velük foglalkozni.


Viccesen kell felfogni.


Én nem mondanám,hogy egészségesen,de egészségtelenül sem eszem. Szimplán nagyon keveset,mert nincs igényem több kajára. Mindig megjegyzik,hogy madár étkű vagyok,meg jajj ne mond,hogy ezzel jól laksz?


Én ezeken nevetek,elpoénkodom őket. Nem érdekel más véleménye. Más miatt nem fogok többet enni.


Te így érzed jól magad,örülj neki,hogy ezeket elérted ne foglalkozz mással.

2020. jan. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
#2 azt, hogy annyi tápanyagot viszel be amennyi kell. Zöldség, gyümölcsök, tengeri állatok, sok folyadék. Nincs pékáru, cukros üdítő, fehér kenyér, magas zsírtartalmú ételek
2020. jan. 20. 21:12
 8/12 anonim ***** válasza:
#3-as 74%-os válaszoló nem vagy nagyon jó véleménnyel a szüleidről! Műveltséged sem teljesen tökéletes. Van aki a teljes növényi táplálékot tartja egészségesnek van aki inkább a fehérjék mellett voksol. Vannak (én is) akik a változatos, állati és növényi eredetű táplálék hívei vagyunk.
2020. jan. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
#2-es vagyok, nagyjából egyetértek.Nem mondom hogy zöldség imádó vagyok de rengeteg gyümölcsöt, halat, tengeri herkentyűket sok folyadékot fogyasztok. (baromfihús is jöhet) Sokat mozgok. Persze a #3-as válaszoló biztosan jobban tudja.
2020. jan. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Van pár pont amit hülyeségnek tartok (egyik kommented)


Viszont:

Ne feledd az emberek zöme nem néz s nem is mer önmagával szembe nézni, ezáltal a saját életét se úgy éli, ahogy szeretné.

Ők a megsavanyodottak, birkák, ujjal mutogatók, rosszindulatúak, féltékenyek.


Pl én mindig kilógtam a sorból, de nem is érdekelt, max jót nevettem vagy szóltam be/vissza mosollyal, kedvesen.

A levegőnek nézésbe pedig bele betegednek.


Tojd le, néha állj ki magadért, ha olyan van.


Vállalkozásom előtti munkahelyem ocsmány volt emberek terén.


Karban tartottam(tartom is) magam minden téren.

Homokóra feszes test, természetes 7mm-es körmök, combközépig érő egészséges haj,

+sok mindenhez értek (barkácsolástól kezdve a művészet több ágán is jeleskedek - ezekből lett vállalkozásom is)


Tesóm megtalálta volt kollégámat nemrég.

S mondtam ki ő.

Kérdeztem: szerinted hány éves?

Tesóm: 50-60?

Én: dehogy, 36...

Tesóm sokkolva nézett.


Idősebb tesómmal mentünk feladni a megrendelt termékeket, bele tufottunk másik volt kollégába, illedelmesen köszöntem annyi.

Tesóm:

Ki volt ez a csöves?

Én: volt kollégám.

Ő is csak nagyot nézett.


Ilyenkor gondolok arra: nah ezért kell magunkkal foglalkozni.


Legyenek inkább irigyek, minthogy csöves vénasszonynak nézzenek majd.


Anno én külön vonultam enni, volt hogy bele is turkáltak a hűtőben...


Nálam: se kávé, se cigi, se alkohol.


Van pár "egészségfan" akik betegesen diétáznak, ami pont hogy nem tesz jót.

(150k /hó kb az étkezésem s imádok sütni is)


Én a "mit különcködik" , "minek kell neki az a szemét" mondatokat hallottam leginkább, meg kinevettek.


Akkor már lefagyott a mosoly, amikor felmutattam mennyi terméket csináltam s mennyiért adtam el darabját a "minek kell az a szemét" -ből 👌


Ezek megvesznek egy 500-asért is és sír a szájuk.


Gyenge emberek, kik semmihez se értenek.

2020. jan. 21. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!