Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha nem élek egészségesen...

Ha nem élek egészségesen kevesett mozgok, nem sportolok, nem érdekel mit eszek akkor rövid életü leszek?

Figyelt kérdés
Szóval semmit nem teszek hogy egészséges maradjak. Mit tegyek még hogy még rövidebb életem legyen?? Cigit, alkoholt nem birom. Csak kevés sört max. F

2019. ápr. 14. 20:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
35%
Te szívtál valamit vagy tényleg ennyire hülye vagy?
2019. ápr. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Most miért?? Am ja nem vagyok valami okos.
2019. ápr. 14. 20:23
 3/14 anonim ***** válasza:
83%
Valószinűleg nem! A sz@r sokáig eláll...
2019. ápr. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem ezeknek nincs hatása az élethosszra, inkább az életminőségre, de arra se feltétlen.
2019. ápr. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%
Ettől élhetsz 70 évig is, de az utolsó 15-20 éved sokkal rosszabb lesz, mint az egészségesen élő kortársaidnak.
2019. ápr. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
64%
A legtöbb ember egy darabig büntetlenül csinálhatja ezt, de aztán legkésőbb 35-40 fölött elkezd visszaütni, és egyre rosszabbul leszel. Nem buli ám, hidd el. Se neked, se a környezetednek, családodnak. Sanszos, hogy rövidebb ideig is élsz, de nem biztos. Az viszont biztos, hogy sok szenvedést megspórolhatsz magadnak, ha figyelsz az egészségedre.
2019. ápr. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ezt úgy írjátok, mintha nem lenne az embereknek 20-30 évesen rengeteg ngjük életmódtól függetlenül.
2019. ápr. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
11%

Ilyenkor szoktam mondani, hogy mennyire igazságtalan az élet.

A jók, akik élni szeretnének, mindent megtesznek ezért, még halálos betegen is, mégis meghalnak fiatalon, akik meg sz..rnak mindenre ők meg sokáig élnek, pedig úgy várják a halált.


Vágd fel az ereidet, az elég rövid lesz. Ja, tudom, az öngyilkosság nem pálya.


A gyenge immunrendszer miatt könnyebben kapsz el betegségeket, de még segíts rá a mindennapos jó nagy adag stresszel, azzal hamarabb eléred a célodat.

2019. ápr. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
63%

Nem a kaja káros. Persze az is mert műanyag, génmanipulált, vegyszerezett sz@r.

Ami igazán egészségtelen az a kizsákmányoló, rabszolga rendszer. Tetszik érteni?

2019. ápr. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
45%

Akkor kedves lepontozók, éljetek egészséges életmód szerint, az életben jelenlevő rengeteg korlát mellé vállaljatok magatokra még többet, egyétek, amit nem kívántok, ne egyétek, amit kívántok, sportoljatok, amikor unjátok és nincs kedvetek. Aztán legyenek ugyanúgy krónikus betegségeitek, mert ez marhára nem életmódfüggő, a halál pláne nem, jelentős részben nem is természetes, de ha az is, ott a genetika, környezeti hatások, minden.



Ez is olyan amúgy, hogy birkaként kell fújni a mainstream szólamot, nem számít, hogy amúgy mindenki az ellenkezőjét tapasztalja...

2019. ápr. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!