Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ki az aki vagdossa magát,...

Ki az aki vagdossa magát, Sorstársak mesélnétek?

Figyelt kérdés

Mióta és mi volt a kiváltó oka? Kaptok valami segítséget? Családotok,barátaitok, párod tud róla? Hogy élitek túl a mindennapokat? Mit éreztek mikor megvágjátok magatokat? Féltek a haláltól? Hány évesek vagytok?


21/L



2020. jan. 21. 03:37
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
14%
Ti kis fiygelemre vágytok, fiygelemfelhívás ez semmi több... ha meg akartatok volna halni már rég megetttétek volna, de nem akartok meghalni, csak figyelemre vágytok és ninsc msá eszközötök rá...orvos felkereseset javaslom de azonnal! Semmit sem old meg, sőt több problémát okoztok vele...nekem is van h nem jön össze semmi iszok egy pohár whsikyt és azon gondolkodom h tudnék kijöni jól ebbő la helyzeből. ti csak sajnáltatjátok magatokat, és depiztek itt meg viccelődtök....idióták vagytok!
2020. jan. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
20%

#21 Ajánlom neked ezt a jelenetet,van magyar felirat is hozzá:


[link]

2020. jan. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
20%

Rosszat linkeltem be:


[link]

2020. jan. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 YinSu válasza:
11%

Régen vagdostam magam. Aki nem csinálta, nem tudja miért van ez. Lehet, hogy vannak, akik csak a figyelmet akarják felhívni, de én mindig úgy vágtam, hogy ne lássák. Pont, hogy nem más sajnálata kellett. 12 évesen kezdtem. Már 19 lehettem, mikor megtudtam, hogy többen is vannak. Addig azt hittem, hogy csak én vagyok ilyen. Kemény gyerekkorom volt, és később sem lett egyszerűbb. Sosem féltem a haláltól. Sőt, akartam öngyilkos lenni. De ahhoz a vagdosásnak semmi köze nem volt. Mikor rádöbbentem, hogy a halál túl végleges, nem próbáltam többször. De vártam, hogy lezuhanok a repülővel, vagy karambolózok. A haláltól nem féltem, csak az emberektől. Kívülről vidám, társasági ember voltam. De az érzéseimet mélyen tartottam. Soha nem bántottam senkit. Se szóval, se tettel. Engem viszont annál többen. Sportoltam, de az mégsem olyan, mint a vágás. Kezdetektől éles késsel csináltam. 12-22 éves koromig. Egyszer 24 évesen még volt 1 karcolás, de azonnal letettem, azóta meg meg se fordul a fejemben. Kiraboltak, megerőszakoltak (amiről szintén nem beszéltem senkinek, csak 1 embernek, aki aztán átvágott). Nem találtam más megoldást, hogy enyhítsek a bennem rejlő hatalmas fájdalmon, és elterelem a gondolataimat. Soha életemben nem ittam, nem cigiztem, nem szerencxejátékoztam. Mindig józan életet éltem. Pedáns tanuló voltam, tökéletes munkaerő... Ez az egy dolog, amiben ideiglenesen békét leltem. Soha nem kötöttem be a sebeim, de mindig figyeltem arra, hogy ne vegyék észre. Próbáltam rendszertelenül csinálni, így ha mégis meglátják, azt mondom, beleestem az üvegajtóba. Elhiszik.


Emlékszem az érzésre. Emlékszem hogy fájt, mikor kitéptem a friss sebből a rátapadó ruhát. És így tovább szenvedtem. És tudom, hogy leírva szörnyű. De soha nem vezettem ittasan, nem tettem tönkre alkohollal családok életét, nem vertem el az összes pénzem szerencsejátékra, nem nyomorítottam meg senkit a kicsapongó életemmel, mert az elfogadott, de az nem, hogy valaki nem akar másokat semmilyen módon bántani.


A hegek mélyek. Megmaradtak. Mivel megszoktam, észre sem veszem már. Csak, mikor látok néhány fura tekintetet, jövök rá, hogy mit gondolhatnak. Azóta Anya lettem. Soha eszembe nem jutott, és iszonyú belegondolnom abba is, hogy a gyerekem ezt tegye magával. Én egyedül dolgoztam fel a velem történeteket. Teljes erővel, szívvel azon vagyok, hogy a Gyermekeimnek ne kelljen. Átérzem a valódi bánatot, de arra ösztönöznék mindenkit, hogy találjon életcél, szeresse magát annyira, hogy abbahagyja a vagdosást.

2020. febr. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 YinSu válasza:
63%

Régen vagdostam magam. Aki nem csinálta, nem tudja miért van ez. Lehet, hogy vannak, akik csak a figyelmet akarják felhívni, de én mindig úgy vágtam, hogy ne lássák. Pont, hogy nem más sajnálata kellett. 12 évesen kezdtem. Már 19 lehettem, mikor megtudtam, hogy többen is vannak. Addig azt hittem, hogy csak én vagyok ilyen. Kemény gyerekkorom volt, és később sem lett egyszerűbb. Sosem féltem a haláltól. Sőt, akartam öngyilkos lenni. De ahhoz a vagdosásnak semmi köze nem volt. Mikor rádöbbentem, hogy a halál túl végleges, nem próbáltam többször. De vártam, hogy lezuhanok a repülővel, vagy karambolózok. A haláltól nem féltem, csak az emberektől. Kívülről vidám, társasági ember voltam. De az érzéseimet mélyen tartottam. Soha nem bántottam senkit. Se szóval, se tettel. Engem viszont annál többen. Sportoltam, de az mégsem olyan, mint a vágás. Kezdetektől éles késsel csináltam. 12-22 éves koromig. Egyszer 24 évesen még volt 1 karcolás, de azonnal letettem, azóta meg meg se fordul a fejemben. Kiraboltak, megerőszakoltak (amiről szintén nem beszéltem senkinek, csak 1 embernek, aki aztán átvágott). Nem találtam más megoldást, hogy enyhítsek a bennem rejlő hatalmas fájdalmon, és elterelem a gondolataimat. Soha életemben nem ittam, nem cigiztem, nem szerencxejátékoztam. Mindig józan életet éltem. Pedáns tanuló voltam, tökéletes munkaerő... Ez az egy dolog, amiben ideiglenesen békét leltem. Soha nem kötöttem be a sebeim, de mindig figyeltem arra, hogy ne vegyék észre. Próbáltam rendszertelenül csinálni, így ha mégis meglátják, azt mondom, beleestem az üvegajtóba. Elhiszik.


Emlékszem az érzésre. Emlékszem hogy fájt, mikor kitéptem a friss sebből a rátapadó ruhát. És így tovább szenvedtem. És tudom, hogy leírva szörnyű. De soha nem vezettem ittasan, nem tettem tönkre alkohollal családok életét, nem vertem el az összes pénzem szerencsejátékra, nem nyomorítottam meg senkit a kicsapongó életemmel, mert az elfogadott, de az nem, hogy valaki nem akar másokat semmilyen módon bántani.


A hegek mélyek. Megmaradtak. Mivel megszoktam, észre sem veszem már. Csak, mikor látok néhány fura tekintetet, jövök rá, hogy mit gondolhatnak. Azóta Anya lettem. Soha eszembe nem jutott, és iszonyú belegondolnom abba is, hogy a gyerekem ezt tegye magával. Én egyedül dolgoztam fel a velem történeteket. Teljes erővel, szívvel azon vagyok, hogy a Gyermekeimnek ne kelljen. Átérzem a valódi bánatot, de arra ösztönöznék mindenkit, hogy találjon életcél, szeresse magát annyira, hogy abbahagyja a vagdosást.


33 éves vagyok

2020. febr. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
31%
Normális ember nem csinálilyet! Betegek vagytok kezletssetek magatokat!
2020. febr. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 Purple Girl válasza:
85%

Az osztályom utál, Anyám kiabál velem, elhord minden szarnak, minden fiú aki csak lát távol marad tőlem. Meghalni nem akarok. Amikor Anya kiabál velem, igazat adok neki, és nagyon fáj, a lelki fájdalmamat nem tudom kezelni, ezért fizikailag kezelem, egy borotva pengével. 11 éves koromba szexuálisan zaklattak, azóta is bűntudatom van amiatt.


14/L

2020. febr. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
0%

Szia

Tudom régi kérdés de azert írok.

Én 12 éves koromban kezdtem ezt az egészet.Hogy miert:mert a macskám(nagyon fontos számomra) a szemem előtt halt meg mérgezésben,utáltam magam,a szüleimnek meg kellett felelnem de nem tudtam és bántottak e miatt.Nem vették még észre de nagyon nehéz így az elet mert ugye jön a nyár és azért valamilyen rövid ruhát fel kellene venni mert nem ülhetek 40 fokba pulcsiba

2020. ápr. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
0%
Ja es az utolsó vagyok.Hogy mit éreztem:utálatot saját magam iránt és egyszerre boldogságot.A vége felé odáig jutottam hogy a suli szünetébe is a budin ülve vágtam magam.Nem félek a haláltól.A napjaim nagyon nem voltak izgalmasak felkeltem suli haza jöttem vágtam aztán hajnali 1-3 között elaludtam és ugye megint vágtam mert a szüleim aludtak.Elalvás előtt pedig azon agyaltam hogy mennyire utálom magam.A külsőm miatt azt gondolják rólam hogy egy vad bátor és önbizalommal teli csaj vagyok de ha igazán ismernének akkor tudnák hogy ez nem igaz.Csak a pasim tudott róla senki más nem.Ja és azért az nem nem segített hogy depressziós zeneket hallgattam és a 13 okom voltot néztem.
2020. ápr. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!