Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek a lányról?...

Mi a véleményetek a lányról? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm. Amikor ovádosok voltunk ő sosem játszot senkivel. Ha kimentünk az udvarra akkor egyből keresett egy eldugot helyet ahol leulhetet.Iskolában is egy barátja volt sokszor hivták oda a többiek h beszélgessenek vele. Egyszer én is ott voltam és igazán jó humorú inteligensnek tünt nem értettem soha miért ilyen vissza húzodó. Szerintetek mi lehetet az oka? Talán verték othol vagy valami hasonló dolog miatt lehetet ilyen. Sokszor eszembe jut. Közép iskolában osztály társam lett. Ott pedig a saját ellentétévé vált ő volt a figyelem központja .mindenki kedvelte. Stb. Hogy lehetet ilyen hamar más a személyisége?

2020. jan. 21. 14:40
 1/3 Neurotech ***** válasza:
Igen lehetséges, hogy voltak bizonyos traumái, bár simán lehet, hogy nem én is ismertem ilyen srácot bár ő introvertált maradt felnőtt korára. Tinédzser korban nagyon meg tudnak változni a gyerekek, mind külsőleg mind belsőleg, de az is lehet, hogy ez a változás tudatos volt.
2020. jan. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszt lehet hogy verték az apjának alkohol problémái voltak azt tudom már meghalt.
2020. jan. 21. 15:07
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne az ovis személyiségéből induljunk ki egy embernek, addig még ezer meg egy féle inger és élmény érheti, amik befolyásolják a felnőttkori viselkedését.
2020. jan. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!