Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan mondjam meg az angol...

Hogyan mondjam meg az angol kulontanaromnak hogy amiket írkál a fuzetembe kiolvashatatlan?

Figyelt kérdés
Szerintetek illetlenseg lenne ha szólnék? Mindig ir uj szavakat, mondatokat és se én se anyukam nem tudjuk kiolvasni annyira csúnyán ir,meg nyilakat hasznal ha valamit kihagy.

2020. jan. 23. 07:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Így..

Meg fogja érteni. Ha nem tudod elolvasni akkor felesleges a munkája

2020. jan. 23. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Különtanár? Neked dolgozik! Csak mondd meg és kész!
2020. jan. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

amiket írkál a fuzetembe kiolvashatatlan, lenne szives szebben írni?

Szivesen.

2020. jan. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
46%
Tanár-diák viszonyban a diák nem mondja azt, hogy te írsz olvashatatlanul, hanem azt, hogy én nem tudom elolvasni. :)
2020. jan. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%
Sztrogoff el vagy tévedve. Ha fizet azért, hogy tanulhasson, akkor igen is szóljon, hogy nem tudja elolvasni.
2020. jan. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Sajnos olyan szinten olvashatatlan, hogy az egész irasa ilyen "nyújtott hullambol" álló valami.
2020. jan. 23. 11:13
 7/8 anonim ***** válasza:
25%

#5, most azt nem tudom, hogy mit nem értesz, amit én írtam, vagy amit te írtál? Hát ki a fene mondta azt, hogy ne szóljon? Sőt, pontosan azt javasoltam, hog azt mondja, amit te írsz - csak ezek szerint véletlenül írtad, bár telibe találtad. Én csak azt mondtam, hogy antibunkók azért, mert ők fizetnek, a tanár-tanított viszonyt a társalgást tekintve nem rúgják fel. Első generációs meggazdagodott maffiózóra jellemző ez. Oda nem kell leliftezni.

Én vagyok eltévedve. :D

2020. jan. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
I'm sorry but I can't read your handwriting.
2020. jan. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!