Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt olyan, aki max.1-2 év...

Van itt olyan, aki max.1-2 év alatt megunja a munkáját?

Figyelt kérdés
Nem tudom elképzelni mi lehet az a munka, amit ne unnék meg pár hónap alatt. Eddig is mindig úgy volt, hogy amikor már belefásultam a helyzetbe meg az életbe, akkor váltottam csak, tanulmányt is meg munkát. Környezeti változásra is szükségem van, mert megesz az unalom, és ez folyton ismétlődik.
2020. jan. 23. 22:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok ezzel, kizárólag a pénz miatt csinálom.

Amit szerettem csinálni, az alulfizetett volt, és egy normál munkaidő helyett a másfélszeresét erőltette az iparág.

Bár azt is meguntam volna, csak később.

Hiába, be kell látni, hogy a legtöbb munka egyszerűen agyhalál, vagy csak kirakat pozíció!

2020. jan. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már volt pár munkám. Mindegyiknél ugyanazt tapasztaltam, hogy egy idő után negatívan furává válik: reggel kelés, bemenni a munkahelyre, elvégezni a feladatokat, aztán tipli haza. Talán a monotonitás zavaró ebben az egészben, hiába is tud egy tevékenység izgalmas lenni. Vagy az, hogy nem érzi az ember benne a flow érzést.
2020. jan. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Epp ellenkezőleg vagyok én.

14 éve ugyanott vagyok, és le tudnék húzni meg ennyit itt.

2020. jan. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Velem is így van, sokszor már próbaidő alatt felmondok. Unalmas a munka, nem bírom a munkatársakat, sz4r a fizetés. Ha van valami más, ami valamilyen szempontból jobbnak tűnik akkor váltok rögtön.

Egy munkahelyemen se éreztem még magam jól.

2020. jan. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!