Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen kifogást találjak egy...

Milyen kifogást találjak egy ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Az egyik kolis szobatársam egyszer csak szólt,hogy ő majd a jövő héten majd jön nálam egy hétvégére,pedig én nem is hívtam meg.Igazából nem is lenne akkora probléma ezzel,de egy hónap után most jött haza a tesóm Budapestről,és én most inkább vele szeretnék lenni egy kis időt,legalább addig,míg itthon van,de ezt a szobatársamnak nem akarom így elmondani.Mit mondjak neki,miért nem jöhet el nálunk?
2020. jan. 24. 23:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
miért nem jó az igazság?
2020. jan. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én se értem miért kell hazudozni, amikor az igazság teljesen elfogadható
2020. jan. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem aktuális csaladi programok vannak ezt közlöd , ha ez túl őszinte vagy magánügy akkor linkeld hogy beteg lettél csütörtökön .
2020. jan. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem hazudhatom,hogy beteg lettem,mivel a koliban szobatársak vagyunk
2020. jan. 24. 23:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha még nem is ez vóna az igazság, hazugságnak is elmenne, de mivel ez, nyugodtan mond csak el.
2020. jan. 25. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!