Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek akik "művész...

Szerintetek akik "művész lélek"-nek nevezik saját magukat, azok tényleg azok, vagy pont hogy nem, és csak azok akarnak lenni?

Figyelt kérdés

2020. jan. 25. 23:11
 1/6 anonim ***** válasza:
34%
Művészlélek egyenlő tucathipster hülyegyerek, aki különlegesnek hiszi magát valóban azonban egy rohadt nagy nulla.
2020. jan. 26. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%

Miért ne lehetnének azok? Az ember nem ismerheti fel a saját tulajdonságait, vagy mi?


(Nem, én nem tartom magamat annak.)

2020. jan. 26. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
44%
Érdekes kérdés: én kívülállóként azt tapasztaltam eddig, hogy a művészlelkek érzékenyebbek, vagy épp jobban ki merik mondani a frankót. Viszont tartalmilag inkább csak próbálkoznak ezzel a dologgal, tehát inkább csak akarnak az lenni.
2020. jan. 26. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
Valószínűleg nem azok. Aki művészlélek, annak az az alap, hogy az, ehhez viszonyít másokat, ezért nem mondja magáról, hogy művészlélek.
2020. jan. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
68%

Művész lélek? Nesze,erre varrjál gombot:)

https://www.youtube.com/watch?v=lGhlnuYSslc


Akit én valóban művész léleknek nevezek,az van annyira intelligens,hogy megtalálja a középutat.Nem fog vele kérkedni,vagy művész léleknek nevezni magát,emellett mégis ki tudja teljesíteni azt,amit képvisel.Az,hogy jól esik neki az elismerés,az egy dolog,megdolgozott érte.

Egy fának gyönyörű lombkoronája van.Nyáron zöld,ősszel különböző színekben pompázik,télen megmutatja a maga kopár,de nagyszerű egyszerűségét.A fa az,ami.Ezért nincs szüksége hangoztatni,hogy ő fa,mivel hiteles és kész.Lehet vicces a hasonlat,de egy igazi művész is így működik.

2020. jan. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
66%

Az, hogy művészlélek, egy megfoghatatlan fogalom.

A lexikon szerint:

“Művészi hajlamú, érzelmileg fogékony, a köznapi dolgokkal kevéssé törődő lelkialkatú személy.”

A tehetség már láthatóvá, kézzelfoghatóvá válik az alkotásokon keresztül.

2020. jan. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!