Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet valaki olyan, hogy...

Hogy lehet valaki olyan, hogy mindig bemutatkozik mert abból indul ki, hogy nem emlékeznek rá?

Figyelt kérdés

A barátnőm öccse, 26 éves. 2 éve ismerem, de ha felhív valamiért telefonon, akkor azzal kezdi, hogy Kovács Attila vagyok (kitalált név) a Terézia öccse, tudod ki vagyok ugye? És nem viccelődik mert elég zavarban van ilyenkor. Az én családtagjaimnak is minden alkalommal bemutatkozik (évi 2-3 alkalom). Amikor rákérdeztem, akkor azt mondta, hogy ő végülis olyan jelentéktelen ember, így nem gondolja azt, hogy bárki emlékezne rá. Amúgy rendes gyerek, tisztességes! Van munkahelye is, de nem egy központi figura.


Ez milyen tulajdonság és hogyan lehet rajta segíteni?


2020. jan. 27. 15:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ha esetleg találkoztok személyesen v. beszéltek legközelebb telefonon kérdezz rá egy vele kapcsolatos dologra, hogy lássa tudsz róla valamit, emlékszel rá pl. "mesélte a nővéred, hogy most mentél új munkahelyre, hogy tetszik a hely?"
2020. jan. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Önbizalomhiány. Odafigyeléssel tudsz neki (nem rajta) segíteni. Nekem is van, hogy többször mutatkozok be, de az azért, mert elfelejtettem az illető arcát, és nem tudtam, hogy találkoztunk-e már :'D
2020. jan. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!