Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az normális, ha valaki két év...

Az normális, ha valaki két év alatt sem tette túl magát a volt szerelmén? Hogy gyógyuljon meg?

Figyelt kérdés

2020. jan. 27. 17:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, normális.

Igyekezz a lehető legkevesebbet gondolni rá, dobj el mindent, ami rá utal. Ismerkedj mással.

2020. jan. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy szerelmem, akihez 6 év kellett... addig ngyakorlatilag végig reménykedtem, epekedtem, kinlódtam, szenvedtem... aztan szépen lassan kikopott belőlem a szerelem érzése, viszont szerintem teljesen ki is égett... azóta sem voltam szerelmes, pedig ez már 20éves sztori... feleségembe sem voltam soha szerelmes, pusztán eljátszottam a kapcsolatunk elején, mára pedig megszoktuk egymást annyora, hogy ne akarjunk már változtatni rajta.
2020. febr. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én most tartok 12 évnél és a lelkem mélyén mindig szerelmes leszek belé, mindig ő fogja jelenteni a nagy Őt, a viszonyitási pontot (és sajnos elég magasra tette a mércét).
2020. febr. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Javaslom olvasnivalónak a Candid avagy az optimizmust... sajnos pontosan erről szól... és arrol a pofontól ami majd a vége lesz... csak mi érthetjük ogazán azt a művet, akik átéljük...
2020. febr. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálam most lesz 4 éve.
2020. febr. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Csak a rossz tulajdonságaira gondolj.

Ha eszedbe jut azonnal irányítsd a figyelmed valami negatív dologra amitől undorodtál/frusztrált.

Meditálj és ott engedj szabadjára az érzéseidet. Jókat és rosszakat egyaránt.


Szerintem akár az is segíthet kicsit rövidebb távon ha megnyitod vele a kapcsolatot és rájössz, hogy rohadtul nem működik (mondjuk ezt saját felelősségre)

Az is segít ha elzárod, elajándékozod, elégeted, visszaadod a tárgyait, ajándékait. Ha megszakítasz vele minden szociális kapcsolatod, stb.


Én a magam részéről valószínűleg kapcsolat függő vagyok és már 2 hónapja kínlódom egy 2.5 hónapos kapcsolat és előtte 1 éves ismeretség miatt (ezt úgy kell érteni, hogy napi szinten kapok szorongásos rohamokat ha csak eszembe jut).

Ameddig nem vagy depressziós miatta szerintem nem gáz ha még mindig a szívedben őrzöd.

2020. márc. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!