Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek az normális hogy...

Szerintetek az normális hogy a barátom ( 3.5 éves kapcsolat) szakítani akar velem mert kijöttem külföldre 3 hónapra dolgozni?

Figyelt kérdés

Ő szerinte neki ebbe nem volt beleszólása ezért meg van rám sértődve.

( Kicsit rólunk : 1 évig jártunk aztán 2 évéig együtt éltünk albérletben augusztusban kiderült hogy gondok vannak a gerincemmel ezért hazakoltoztem anyukámhoz hogy eltudjaknak járni kezelésekre.Aztán az édesanyja megfenyegetett így jobban láttam ha megint visszamegyek és ezt ő is így látta jónak. 3 hetente talkoztunk hétvégente ( kijelentette ha az anyja otthon van inkább ne menjek) mindketten úgy láttuk javult a kapcsolatunk jobban tudtuk értékelni egymást.Kaptam ezt az állásajánlatot amivel 3 hónap alatt 1.2 milliót lehet keresni úgy hogy fizetik a szállást és a kaját, tehát lényegében ha nem veszek nagyobb dolgokat akkor elég sok megmarad.Azert is jöttem ki mert úgy éreztem kicsit javítani tudnánk az esélyeinket egy közös házra.Köszönőm ha elolvasod.Vélemény tanács bármi jól jön.



2020. jan. 19. 23:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Oszinten szolva nem lepodnek meg, ha ez csak kifogas lett volna, kapora jott neki, jo indok, hogy szakitson.

Persze, ennyibol nehez megallapitani,

2020. jan. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi az hogy az anyja megfenyegetett?

Ebben a helyzet inkább én lennék az, aki szakítana.

2020. jan. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Blade Bone ***** válasza:
100%
Így simán kinézném az anyósból, hogy ezt is ő szervezte... Egyébként meg szerintem az jó, hogy te tenni is szeretnél a közös jövőtökért, és ha a barátodat így meg lehet vezetni, vagy éppen tényleg megharagudott, akkor viszont van min elgondolkodni. Bár ha utóbbiról van szó, te is hibás vagy.
2020. jan. 20. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%

Egyetértek a kettessel.

Amúgy szerintem inkább maradj külföldön és keress ott másik állást. Jobban jársz.

2020. jan. 20. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

"Aztán az édesanyja megfenyegetett így jobban láttam ha megint visszamegyek és ezt ő is így látta jónak."


E...eee...E?! 😳

Szóval dobtad a gyógyulásodat is, mert az anyja elböffentette magát, te meg jó kutya módjára húztál is vissza? Hát már ne is haragudj, de anyós pajti jól becsicskított titeket. A kisfiát is meg téged is. Nektek ez így jó, de most komolyan?

2020. jan. 20. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem te jártál jól.
2020. jan. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne bánd, egyrészt mert normális esetben 3 hónapot ki lehet bírni. Másrészt ha te sem érezted, hogy meg kellene vele beszélni ezt a külföldi munkát, akkor annak oka van. Vszeg nem gondolod legbelül te sem komolynak ezt a dolgot. Harmadrészt pedig anyuka nagy úr, még rajtad is akar uralkodni? Na ne már! Maradj kint, tanuld a nyelvet!
2020. jan. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
mármint a kapcsolatot nem gondolod komolyan ....
2020. jan. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!