Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap mindenen sírtam, ma ez...

Tegnap mindenen sírtam, ma ez elmúlt ez normalis? 10 hetes terhes vagyok

Figyelt kérdés
2016. máj. 15. 19:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Ugyan.. volt mikor pl délután 3-kor jó kedvem volt, fél 4-kor sírtam aztán 4-kor megint jó kedvem volt.


Már megszültem. Ma pocsék a hangulatom. Tegnap még tök jól voltam. Szóval nem kell ahhoz kismamának lenni, hogy ez így legyen. :)

Teljesen normális.

2016. máj. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
25%
Jaj de mennyi lessz ilyen es terhesen meg inkabb :) en meg csak 21 hetes vagyok de sokszor csak ugy sirok vagy ram jon a rohogogorcs de hogy mitol?sokszor elgondolkodom hogy en ekkor es akkor miert is nevettem vagy miert is sirtam?halvany fogalmam sincs hogy hogyan mitol miert de azert neha ugy jon ki mintha bolond lennek... :) nyugi ez normalis :)
2016. máj. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%
Vattacuki, te nem a 17 éves, melltartónélküli kislány vagy? :D
2016. máj. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Normalis :) nyugI
2016. máj. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm csak izgulok meg 2- hét ultrahangig.
2016. máj. 15. 21:35
 6/7 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, én is ilyen vagyok, egyszerűen olyan bagatel dolgokon bőgöm el magam, hogy néha még mérges is vagyok magamra miatta, hogy mit foglalkozom vele, nyugondjak már le végre, de egyszerűen nem tudok. ha utánna jól vagy, semmi gond, nekem az a baj, hogy olyankor jól felmegy a pulzusom, volt h este vagy 2 órát bőgtem, reggel majd összeestem olyan rosszul voltam, megmértem és 110 volt a pulzusom...azóta jobban vigyázok, h ne legyen ilyen :) 9 hetes terhes vagyok am
2016. máj. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ne aggodj nem soka megint fogsz sirni :) nalam a max 2 nap volt hogy nem sirtam el magam valamin eddig, de kepes vagyok ugy sirni, mintha meghalt volna valaki.. sajnalom a paromat eleg elviselhetetlen vagyok :D :) a tunetek jonnek mennek :)

14hkm

2016. máj. 17. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!