Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az mennyire normális, hogy...

Az mennyire normális, hogy valaki alkoholfogyasztás alatt sem tud ellazulni hanem mégjobban parázik mindenen, bőg stb?

Figyelt kérdés
Ekkor is szorong és nem tudja magát elengedni. Vagy mondjuk beképzel dolgokat amik nincsenek ott. Teljesen úgy viselkedik mint egy őrült.
2015. ápr. 27. 22:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha máskor is ilyen, akkor nem látok benne semmi különösen. Rajtam sem változtat sokat az alkohol, ha bajom van valamivel, aggódok valamin vagy fáj az élet, az ugyanúgy megmarad akkor is. Ugyanúgy gondolkodom. Picit old a felesleges gátlásokon, semmi mást nem okoz.
2015. ápr. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És például az hogy azt képzeli hogy őt itt fogvatartják és semmi sem valódi körülötte? Ezért menekül, harap meg ilyenek hogy szabaduljon?
2015. ápr. 27. 22:29
 3/6 anonim ***** válasza:
Inkább nem írom le milyen tévképzeteim szoktak lenni,mert dilisnek néznének,de én se vagyok normális.
2015. ápr. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha valaki gyogyós, nem szokott segíteni, ha leitatják.
2015. ápr. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vigyázz a kutya harap! ---> Vigyázz a Reni harap ha részeg. D: Szerintem látogasson meg egy szakembert és ne kocsmákra költsön. :D
2015. ápr. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ha nem iszik akkor teljesen normálisan viselkedik. Nagyon ijesztő volt a múltkor, ilyet még sosem láttam.
2015. ápr. 28. 06:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!