Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A te környezetedben is önfejle...

A te környezetedben is önfejlesztésbe kezdtek a huszonévesek?

Figyelt kérdés
Nem tudom buborékban vagyok e, de még ha ki is lépek a sjaát baráti körömből akkor is rengeteg pszichológiával, érzelmi intelligenciával foglalkozó huszonévessel találkozom, ez most máshol is elindult vagy csak az én kis buborékomban?
2020. jan. 30. 15:04
 1/6 anonim ***** válasza:
32%
Valóban így van, én is ezt látom sokaknál.
2020. jan. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%
Bár mindenki csinálná,előbbre lennénk.
2020. jan. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Amíg észszerű, nem birka módjára egy barom divatot majmoló formát vesz, addig végülis...


Bár nekem az a bajom, hogy a hurráoptimizmus ígyis hatalmas méreteket ölt.

Lassan az van, hogy ha levágják az összes végtagodat, még annak kell örülnöd, hogy legalább addig megvoltak. Sőt, véreznie se szabad, sőt, a fizikai fájdalmat se szabad érezned.

2020. jan. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Szerintem csak ha Szabó Pétert mamlaszságait hallgatod :D

Ez arról is szól, hogy amit érzel éld meg, azt is ami fáj, különben csak elnyomsz.

2020. jan. 30. 16:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát... én nem látom ezt 😄
2020. jan. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
29 vagyok, semmi ilyet nem tapasztaltam. Inkább azt, hogy senkinek sem szimpatikus ez az életidegen maszlag, és nem csak a szabópéter-jellegű dolgokra gondolok. Lehet, hogy inkább csak a tőlünk is fiatalabb huszonévesekre jellemző ez, de persze nem tudom.
2020. febr. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!