Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan ember a környezetedb...

Van olyan ember a környezetedben, aki másról még a legapróbb részleteket is tudni akarja, de önmagáról semmit nem mondana?

Figyelt kérdés
Pl. érdeklődhet apróbb dolgok iránt is (mikor voltál vásárolni, mit vettél, abból mennyit), vagy akár anyagiak iránt (miből vetted az új autódat), vagy akár olyasmire kíváncsi hogy milyen összejövetel van a szomszédban és képes a függöny mögül sokszor leskelődeni, de ha tőle kérdeznek hasonlót akkor még ő van felháborodva a tapintatlanságon.
2019. szept. 19. 13:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Eddig még nem, ennek pont az ellenkezőjét tapasztaltam több ismerősömnél.

Mindent elmondanak magukról, csak önmagukról tudnak beszélni, de mások érzései, történetei nem érdeklik őket.

2019. szept. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Biztosan vannak ilyenek is,nem sok ilyen emberrel beszéltem, inkább az ellenkezőjével találkoztam.
2019. szept. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem is a természetes érdeklődésre gondoltam, hanem a részletekbe menő, már-már beteges kíváncsiságra a kérdésben. Hogy ez miből eredhet? Amikor számon tartja valaki a másikról hogy mondjuk mikor ment el este és mikor érkezett meg aztán mintegy elszámoltatja.
2019. szept. 19. 14:38
 4/4 anonim ***** válasza:

Van egy ilyen kollégám. Egyszer betetettem Charlie: "Hajnali szél" c. számát, de nem vágta, hogy miért.

Ajánlok egy könyvet a figyelmedbe, hogy megértsd a gondolkodását, illetve, hogy tudjál te is jobban reagálni rá:

Thomas Erikson - "Idiótákkal körülvéve". A "sárga" részt olvasd el:).

2019. szept. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!