Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más fiúk/férfiak is gyakran...

Más fiúk/férfiak is gyakran tapasztalnak ilyesmit vagy én csinálok valamit nagyon rosszul? 25/F

Figyelt kérdés

Pár éve jó pár lánnyal volt lehetőségem megismerkedni, mivel olyan egyetemi szakra mentem ahol nagyobb arányban vannak mint fiúk.


Na most az a nagy helyet, hogy én úgy érzem elég gyakran kerültem abba a szituba, hogy egy-egy lány látszólag minden különösebb ok nélkül egyszer csak nem írt vissza. És még csak arról sincs szó, hogy nagyon vagy egyáltalán nyomultam volna vagy ilyesmi. Pl egy szaktársam konkrétan pár sor beszélgetés után csinálta ezt. Utoljára arra kérdeztem rá, hogy mi a terve ha elvégezte az egyetemet, tehát még az se mondható el, hogy esetleg valami oda nem illő dolgokat írtam volna.


Az számomra még furább, mikor egy másik egyetemista lány akivel kb másfél évig tök jóban voltunk, de volt egy időszak amikor se nem találkoztunk és nem is írkáltunk egymásnak és pont ezért egyszer ráírtam, hogy mi van már vele, tök rég beszéltünk, erre láttam hogy megnézte az üzenetem, de semmit nem reagált rá...


Ez most csak 2 példa de jó pár ilyen történt még. Olyan is volt, hogy konkrétan egy csoporttársamra írtam rá miután nem voltam bent egyik szemináriumon, hogy miket vettek aznap és ahogy az eddigiek ő sem reagált semmit.


Azt még azért leszögezném, hogy azért vannak szerencsére barátaim meg közelebbi ismerőseim akikkel hosszú évek óta jóban vagyok, szóval nem vagyok teljesen antiszociális :D



2020. jan. 30. 17:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Szerintem ne vedd magadra, egyetemen nem mindenki akar komoly barátságokat kötni. A mi szakunkon a többség fiú (én lány vagyok). Ha valamelyikük odajön, együtt járunk órákra, akkor kedves vagyok vele, esetleg segítek is neki, de hosszú távon nem igazán érdekel, hogy hogyan alakul.


Volt például egy haverom, akivel több előadásra is együtt jártunk, de egy idő után idegesíteni kezdett a stílusa, szóval inkább nem tartottam vele a kapcsolatot.


Egy másikuk, akivel egyébként jól elvoltam, otthagyta az egyetemet és így már nem nagyon volt közös témánk. Unalmasak lettek a beszélgetések, szóval ez is elhalt.


De olyan is volt, hogy valakinek elfelejtettem válaszolni, utólag meg már kínosnak éreztem, szóval elszúrtam, ez is előfordul.


Illetve van egy ismerősöm, akit kifejezetten értelmesnek tartok, de amint te is írtad, volt egy hosszabb szünet, míg nem beszéltünk és azóta nem igazán tudok kiigazodni rajta. Szóval inkább távolságtartó vagyok vele akkor is, mikor ír. Szerintem idegesíti a barátnőjét, hogy beszélget velem, így valószínűleg ez sem lesz hosszú életű.


Arra az esetre reagálva, mikor a csoporttársad nem válaszolt, van, aki nem szeret idegeneknek szívességet tenni. Egyszer én is jártam úgy, hogy sok energiát beleöltem, hogy egy ismeretlen csoporttársnak részletesen összeszedtem, hogy miket vettünk előadáson, cserébe nem válaszolt rá semmit.


Szóval tanulság: sok oka lehet, ha egy lány (vagy fiú) nem válaszol, de ha fontos neked, hogy fenntartsd a kapcsolatot, akkor írj neki mégegyszer. Ha arra sem reagál, akkor pedig engedd el, a legjobbakkal is megesik az ilyesmi.

2020. jan. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
84%

Amit leírtál, kérdező, nagyon gyakori - van, aki még az előre leegyeztetett randira sem jön el! Az Interneten meg bárki írogathat bármit különösebb elköteleződés nélkül. Lehet, hogy hatékonyabb, ha a társadat nem (csak) online keresed, hanem mondjuk olyan helyeken, ahol személyesen is meg kell jelenni. (Ez már eleve egy elköteleződést jelent.)


Én például a baráti körömben ismertem meg a barátnőmet, miután már évek óta rendszeresen csináltunk közös programokat. De afféle "ismerkedős" helyszín lehet még egy tánctanfolyam (baromi sok nő, iszonyat kevés pasi - uraim, ez a paradicsom!), a rapid-randihoz hasonló tematikus társkereső szolgáltatások, de akár egy szakmai rendezvény is. Bármi, ahol hasonló gondolkodású emberek gyűlnek össze és szabad beszélgetni.


Egyébként, nyugi! Addig vagy a legszabadabb, amíg senki nem mond igent! ;)

2020. jan. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Utolsó jól írja, ha jóképű faszi lennél, a legjelentéktelenebb üzenetre is válaszolnának.
2020. febr. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos és kevésbé hasznos válaszokat. Néhányan úgy látszik félreértették és azt hitték én minden áron fel akarok szedni mindenkit LOL meg egyedék szerint ha valaki nem néz ki jól azzal a másik nemnek már szóba sem kell állnia
2020. febr. 12. 12:12
 15/15 anonim ***** válasza:
Csúnya vagy és kerülnek mint a leprát.
2020. febr. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!