Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért gyűlölik ennyien Greta...

Miért gyűlölik ennyien Greta Thunberget?

Figyelt kérdés
Én úgy veszem észre, hogy sokkal több utálója van mint kedvelője.

2020. jan. 30. 20:27
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
36%
Mert tevékenysége sokak érdekét sérti.
2020. jan. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
60%

Mert csak hisztizik, de egy szamlaszalat nem tett keresztbe a kornyezetert.

Azok meg akik valoban letettek mar valamit az asztalra nem kapnak semmi elismerest.

2020. jan. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
80%

Mert bort iszik és vizet prédikál. Éli a gazdag elkényeztetett kölykök életét és azokat bírálja, akik megteremtették neki mindazt, amit élvez. És hát intelligens embereknél nem illik oda piszkítani, ahonnan enni kapsz.

Ráadásul hülyeségeket beszél, mindenféle tapasztalat és szakértelem nélkül, figyelembe sem véve a dolgok közti összefüggéseket és a problémák valódi okait.

2020. jan. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
76%
#2-esnél a pont. Ha nem beszélne róla, hanem cselekedne, tudna mivel példálózni, megint másként állnának hozzá, így meg csak egy 16-17 éves báb, aki üresen fecseg.
2020. jan. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
80%

Nem bírom, amikor témában nem járatos, de a leghangosabb embert követik.


Nem a mondanivalója tartalma, miatt híres, csak annak előadás és forrása miatt.


Tehát ha a 40 éves szomszédom ugyan ezeket mondaná és tennék senki sem foglalkozna vele, sőt még őrültnek is néznék.


Nekem ez a jelenség nem tetszik.


A környezetvédelemben meg sajnos nagyon is jelen van ez a dolog, aminek a vége hogy nagyon komplex témákat lebutítanak és így amikor a megoldást keresik azt információ hiányában teszik meg és jönnek a jó szándékkal meghozott, de nagyon buta kijelentések.

2020. jan. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
76%
Gondolom ott volt Ausztráliában oltani az erdőtüzeket.Biztos odatette magát.
2020. jan. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
50%
mer neki könnyen beszél gazdag skandináv-ként, nem veszi figyelembe hogy Magyarországon a gyárba dolgoznak minimálbérért ezért nyilik ki az emberek zsebébe a bicska. Mert azt a pénzt a gyárba dolgozó embereknek kellene megkapnia ő meg milliókat kap és nem érdemli meg.
2020. jan. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
62%

Nekem az a problémám a kislánnyal, hogy szerintem nem a legjobb utat választotta a segítésnek. Amikor nyilvános beszédet tart, akkor úgy beszél mintha mindenki tehetne róla, hogy ez a helyzet. Ilyeneket mond, hogy elvettük az álmát az üres világunkkal, meg hogy figyelni fog minket.


Őszintén szólva környezettudatos emberként nekem ezen dologról az a véleményem, hogy a szülei jobban odafigyelhetnének inkább ők a gyerekükre.


Mert ahelyett, hogy sztrájkol inkább tanulhatna valami természettudományos szakmát amivel ténylegesen tudna segíteni a természetnek később tudósként, és míg tanul akkor is inkább kutathatná a megoldást, pl. élhetne no waste életmódot, etc.


Én inkább szívesebben nézem a TED no waste előadasat környezettudatosként, mint idegeskedek azon amit időnként ő mond. Mert azért nem mindenki olyan mint ahogy ő hiszi.


Haragszom a szüleire, mert szerintem a gyerekük inkább csak bábú, és jobban kéne óvniuk.


Ráadásul enyhe autista is, szóval a tanulmányaiban ez még inkább tudná segíteni, mert bizonyos dolgokat egy autista jobban megtanul. Láttam már egy 5 éves autista kislány rajzát, és olyan volt kb. mint egy nagyon híres festő rajza lett volna. Nagyon profi volt, de a gombot nem tudta begombolni.

2020. jan. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
73%

Amin kamilláztam még, hogy Nobel dij Jane Goodall aki több mindent tett az asztalra, tudományos munkával is segítette a természetet vagy ő. Aztán már nem néztem kinek adtak Nobel díjat, mert nálam nem volt kérdés hogy Jane Goodall.


Ha elkezdene tanulni és tudós lenne és kutatná a megoldasokat akkor ugy ok.

2020. jan. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
64%

Úgy látszik senkinek se tűnt fel, hogy BETEG csak ra kell nézni!!! Nem jár iskolába se, csak a kezébe adtak papirokat de beszelni se nagyon tud. Komolyan elment az esze a világnak?

Davos-ba ca. 1500-zal több MAGÁNREPÜLŐ érkezett a konferenciára, biztos a szél fújta őket oda őket védve a klímát.

2020. jan. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!