Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy van egyes embereknek...

Hogy van egyes embereknek idejük arra, hogy heti 9x edzenek?

Figyelt kérdés
Nem tudom suli vagy munka mellett hogy oldják ezt meg

2020. febr. 1. 11:57
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
35%

Melózok, sulizok és van egy babám. Minden nap kétszer edzek.

Bár a munkám is fizikai.

2020. febr. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
35%
Én például reggel elindulok 7 előtt dolgozni, 4 előtt már odahaza vagyok. Általában 10kor alszok, tehát minden nap 6 órám van szabad felhasználásra, pihenésre. Ha ebből csak.napi 1 óra a sport, még akkor is marad 5 óra lábat lógatni.
2020. febr. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:

De hogy osztod be?

Egy edzés van 2 óra

2020. febr. 1. 12:27
 14/31 anonim ***** válasza:
94%

9 óra a munkahelyen, mondjuk 45 perc utazás oda, 45 perc utazás vissza, Budapesten ez szerintem átlagos, és nem akarok diszkriminatív lenni, csak szimplán nem tudom, kisebb településeken mi van, arról nem nyilatkozom.


Szóval 9 óra munkahelyen, 1,5 óra utazás, az 10,5 óra; elvileg jó lenne 8 órát aludni, az 18,5 óra, már nincs meg 6 óra, amit nem alvással, utazással, munkával tölt az ember.


És akkor még nem volt pisi-kaki-evés-ivás, rendszeres beszaladás a boltba, amikor az nincs, akkor van egyéb teendő, reggeli készülődés, fürdés stb-stb-stb.



Nekem volt olyan munkahelyen, ami mellett este már csak 3 óra időm lett volna, már ha 8 órát aludtam volna.



Azt meg, hogy munka-suli-baba, szimplán nem hiszem el.

Én amióta dolgozom, sulizok is.

A napi 8,5 - 9 óra munkahelyen lét és az esti tanulás már el is veszi a lényegi időt.



Mondjuk beleférhet heti 9 edzés, HA nincs család és nincs suli vagy másodállás mellette.


Minden este munka után 1, hétvégéken 2.

2020. febr. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
Mi az,hogy 9 óra munkahelyen?Csak 8 óra a munkaidő
2020. febr. 1. 12:43
 16/31 anonim ***** válasza:
Ha már itt mindenféle edzésről van szó (mert az sem világos, hogy te most arra az egy emberre vagy kíváncsi vagy mindenkire), akkor az sem újdonság sztem, hogy nem minden fajta 2 óra, pláne több. El lehet menni fél-egy órákat futni is pl.
2020. febr. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:

De itt nem fél órás futásokról van szó.Hanem másfél-két órás edzésekről


Én csak 6x tudok edzeni egy héten

2020. febr. 1. 12:46
 18/31 anonim ***** válasza:
100%
Ennek rendeli alá az életét, más dolgokra nem szán időt, csak erre. Meg ha ilyen hosszú edzésekre kell gondolni, akkor az is lehet, hogy az illető nem magának intézi a dolgokat, pl főzést, bevásárlást, hanem vagy vmi családtag megcsinálja helyette, vagy van rá pénze, hogy sokszor vegyen készen ételt, házhoz szállítat, stb.
2020. febr. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
Nem mindegy neked? Foglalkozz már a magad életével te élettelen 🤣🤣🤣
2020. febr. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
#10 gyönyörűen terjed a hülyeség!
2020. febr. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!