Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem szeretik a gyerekek...

Miért nem szeretik a gyerekek az alkoholt?

Figyelt kérdés

2020. febr. 1. 20:47
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
69%
Normál esetben egy gyerek nem tudja, hogy nem szereti, mert nem is kóstolhatja meg. Egyébként meg, mert nem finom, szerintem a felnőttek sem kifejezetten az íze miatt isszák.
2020. febr. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
86%
Legutóbb én is ezt kérdeztem a kisiskolásoktól, de nem baj, megittuk haza úton a buszsofőrrel, ha nem kell a tatratea, így jártak.
2020. febr. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
84%
Édes verzióban szeretik. Konyakmeggy. Csokilikőr.
2020. febr. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
22%
Sör, bor, viszki, pálinka, ezekben semmi jó nincs. Ezért isszák a bort, viszkit is kólával, hogy elnyomja a rossz ízt.
2020. febr. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Na igen, de pont ez volt a kérdés:D Hogy pl a felnőttek miért szeretik a sör ízét a a gyerekek meg miért nem? Az oké, hogy azért mert keserű, de az idő elteltével is ugyanolyan keserű marad...
2020. febr. 1. 21:14
 6/27 A kérdező kommentje:
#3nak írtam
2020. febr. 1. 21:15
 7/27 A kérdező kommentje:
Jó, most lehet mondogatni, hogy semmi jó nincs ezekben, mégis mindenkitől ezt hallani, hogy imádja az ízét...
2020. febr. 1. 21:16
 8/27 A kérdező kommentje:
Na mindegy, nem ez volt a kérdés, hanem az, hogy miért nem szeretik a gyerekek az alkohol ízét és a felnőttek miért is:D
2020. febr. 1. 21:18
 9/27 anonim ***** válasza:

A gyerekek mindennek intenzívebben érzik az ízét, hiszen fiatalok még az ízelítőbimbóik.

Emlékszem kiskoromban kb azt hittem, hogy belehalok, amikor olyan tipikus nagyon savanyú cukrot ettem, ma meg az erre a reakcióm, hogy "hmm ez savanyú".

Ugyanez a csípőssel. Egy erőspaprikas chipstől már benedvesedett a szemem, és folyt az orrom, ma meg jalapenot teszek a csípős szószba, mert hiányolom belőle az erősséget.


Felnőtt korukra letompul valamennyire az ízlelésünk, ezért nem is érezzük ANNYIRA rossznak a tényleg nem túl finom alkoholos italokat, vagy egyenesen meg is szeretjük őket.

2020. febr. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy annak a felnőttnek, aki szereti a sör keserű ízét, rossz az emésztése, ezért vágyik a keserű íz után. Nekem nem kell, sosem iszom, ízesített verzióban sem szeretem. Életemben egyszer ittam valamilyen gyümölcsös sört, azon is lehetett érezni rendesen a sörízt.

Szökőévente egyszer megkívánom a tonikot, ami ugyebár keserű. Nem tudom ez miért van. Lehet, hogy ezen alkalmakkor nekem is van valami gebasz az emésztésemmel, ezért vágyom keserű ízre.

2020. febr. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!