Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem szeretik a gyerekek...

Miért nem szeretik a gyerekek az alkoholt?

Figyelt kérdés

2020. febr. 1. 20:47
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
#18, 20 akkor sem látom annak értelmét, ha esetleg nem az íért isszák akkor azt miért kell leplezni:)
2020. febr. 1. 22:53
 22/27 A kérdező kommentje:
18,19* bocs
2020. febr. 1. 22:55
 23/27 anonim ***** válasza:

Nem vagyok már gyerek, de én sem fejtettem még meg, miért isszák olyan nagy előszeretettel az alkoholos italokat az emberek. Próbáltam már mindenfélét, de egyik sem jött be, egyedül egy 1%-os alkoholtartalmú üdítő. Nem bírom az alkohol keserű ízét, bármilyen formában.

Ráadásul berúgni sem tudok, hiába voltam kocsmatúrán vagy ittam meg egy fél üveg borz, olyan józan maradtam, mint a nap, tehát ebből a szempontból sem értem az ivászatot.

2020. febr. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

"És egy csomóan még nem is azért isznak, hogy becsiccsentsenek, hanem mert jól esik."


Jól esik a becsiccsentés, pontosan.


Én nem szoktam inni, és a sörhab ugyanolyan keserű, mint gyerekkoromban. A kávé is, azt sem iszom.

2020. febr. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Oké utulsó, akkor te a kisebbségbe tartozol. Erről nem én tehetek.
2020. febr. 2. 01:38
 26/27 anonim ***** válasza:

Szerintem szimplán megtanuljuk szeretni, mert a kultúránk részét képezi az ivászat, elfogadjuk, hogy ezt így "kell". A cigi is szar elsőre mindenkinek, mégis vannak, akik hozzászoktatják magukat és éveken, vagy akár egy életen át szívják utána.

Egyébként én nem tagadom, hogy a hatása, és nem az íze miatt szoktam fogyasztani alkoholt időnként, talán nem vagyok egyedül vele.

2020. febr. 2. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Idővel az izlelő bimbok egy része megfőrmed, általában amik az édes izért felelősek. A felnöttek az edességéget szeretik kissebb arányban. Mellete függöséget okoz ugyan ugy mint a cigaretta, abba sincs sok jó elsőre. Meg nagyon sokan nem az ize miatt isszák.
2020. okt. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!