Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy sok ember...

Miért van az, hogy sok ember kiírja, hogy I-Phoneról írok, ezért nincs ékezet?

Figyelt kérdés
Mármint azt sem értem hogy ez miért kifogás, nekem az ékezeteim köszönik jól vannak, mindegy min írok (max. csak kicsit helytelenek). De ha nem is tud, miért írja ki? Látjuk magunktól is hogy nincs. És légyszíves ne vegye senki támadásnak ezt a kérdést, tényleg szeretném megérteni.

2020. febr. 2. 08:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Engem ez nem zavar. Számomra az a vicces, amikor kiírja, hogy bocsi a helyesírási hibákért, de mobilról írok. :D
2020. febr. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ezeknek mindegy, számítógépről se menne helyesen :)

Az "Iphone-ról írok" meg gondolom felvágás akar lenni, szegények nem tudják, hogy pont hogy ciki ilyet oda írni :D

2020. febr. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
Lehet úgy gondolja, hogy mások is tudják: "az ékezeteket plussz munka előhozni" iPhone-n. Az ottani érintőbillentyűzetes ékezetek előhozásához nekem sincs türelmem. Nem biztos, hogy felvágásból írják ki, én még nem olvastam egy ilyen választ se, ahol iPhone-re hivatkoztak, csak olyat, ahol "telefonról" "mobilról" "automatikus javítás átírta" és hasonló dolgokról volt szó.
2020. febr. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Pedig egy mozdulat, csak fel kell húzni a betűt. Vagy keresztbe az ű,ü,ő,ő betűknél. A felvágás tényleg lehet egy ok, ezt még meg is értjük. (Mindenkinek vannak azért pillanatai, ugye-ugye?) De azért ennyire ne legyünk lusták.
2020. febr. 2. 09:25
 5/7 anonim ***** válasza:
34%
Tessék,ékezetek:""""""""""""''''''''''
2020. febr. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
73%

Én is iphonról írok és gboard billentyűzettel

Probléma megoldva🥰

2020. febr. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
51%
Én meg iPhonnak diktálok, mindent le tud írni mert ügyes bi-bi-bí ... 😀
2020. febr. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!