Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek ezzel a zavaró...

Mit tegyek ezzel a zavaró tualjdonságommal? (írás)

Figyelt kérdés

Valamiért ha kézzel írok (gépen ez soha nem jött elő) mindig ilyen elfektetett ékezettel írok (nem tudom van-e valami külön nevük)tehát így: pl āē etc. Igazából nem teljesen értem miért, de teljesen belémrögzült, tud valaki valamilyen tippet adni?

A helyesírásom miatt elnézést kérek.



2017. máj. 30. 22:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem gond. Inkább egyedi, nem zavaró.
2017. máj. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

"gépen ez soha nem jött elő" ez vicces :-D

egyébként figyelj oda milyen ékezetek írsz, ennyi

2017. máj. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
nem tom hány éves a kérdező, de amikor én középiskolás voltam az ilyen ékezet helyesírási hibának számított :-D hamar összejött így az 1-es
2017. máj. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Na, most arra gondolsz, hogy pl. az ö betűn a két pontot egy vízszintes vonal jelöli kézírásnál? Mert az nem gond, sokan csinálják így, többek között nekem is így kényelmesebb... a feltételezésem ott bukik meg, hogy ilyet eleve nem is tudnál géppel írni, szal nem tudom igazából, mire gondolsz. :D
2017. máj. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Én is így szoktam, de csak az ü, ö, betűnél ;)
2017. máj. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel baj, irodalom és nyelvtan órán figyelj rá, máshol úgysem számít.
2017. máj. 31. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Régen én is így írtam,pl az ö betűn egy vízszintes vonalat húztam,nem lét pontot. De még hamar leállított a magyar tanárom,mert helyesírási hibának számít,és azt mondta akkor ,hogy érettségin sem fogják elfogadni,hiába amúgy jót írnék.
2017. máj. 31. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha tudatosan írod rendesen írás közben, akkor egy idő után be tud rögzülni. De ehhez figyelem kell és tudatosság.
2017. máj. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!