Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Átlagban, a nők vagy a férfiak...

Átlagban, a nők vagy a férfiak utálják jobban az ellenkező nemet?

Figyelt kérdés
Ugye mindenki köpködi, hogy így nőgyűlölet úgy nőgyűlölet, de a nőkben is megvan ugyan úgy a férfigyűlölet.

2020. febr. 2. 12:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
38%

A megkeseredett magukkal is elégedetlen emberek utálják jobban a másik nemet.


Szerintem nők talán ilyen téren diplomatikusabbak, bár azon is sok múlik, hogy milyen a társaságod illetve, hogy mit akarsz meghallani.

2020. febr. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
28%

Szerintem egy férfi sem gyűlöli a női nemet.

Ellenben fordítva, a modern feminizmus, és itt csak a jelenlegi modern álltalános feminizmusról beszélek, nem bírja a férfi nemet.

2020. febr. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
45%

Ha nő vagy hány levelet is kapsz naponta Badoon?

Ha nő vagy mennyivel kapsz olcsóbban kiadó szobát?

A nők vagy a férfiak közül smárol minden második ember a vele azonos nemű személlyel élete során legalább egyszer?


Szerintem egyértelmű, hogy melyik nemet utálják jobban.

2020. febr. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
85%
És azért kapod olcsóbban a kiadó szobát, hogy a 60 éves vén farok tulaj néha beakassza? Milyen kedves
2020. febr. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
31%
#4: Nem, nem azért. Anélkül is olcsóbb, ha beakasztja, akkor teljesen ingyen van. A szobát kínáló hirdetések 90%-a kizárólag lányt keres.
2020. febr. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Legtöbben csak lány szobatársat keresnek, meg a nőket részesítik előnyben albérletkeresésnél.


Képzeld el fordítva mi lenne..

2020. febr. 2. 13:14
 7/16 anonim ***** válasza:
75%

Sok pasi nőgyűlölő, általában azért, mert neki nincs nője, nem jön össze neki semmilyen kapcsolat, ezért a nőket hibáztatja. Azok a nők, akik meg férfigyűlölők, gondolom azért azok, mert szintén valamilyen rossz tapasztalatuk van, bár szerintem férfigyűlölő kevesebb van.


Én meg mindenkit utálok :)

2020. febr. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
87%
Mind a két "nemet" egyformán rühellem.
2020. febr. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Költözz be 60+ mamihoz, aki szexért cserébe ingyen odaenged. Jó, mi?
2020. febr. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
82%
Az úgynevezett nőgyűlölet valójában inkább lenézés, mint gyűlölet, és ha így nézzük, elég egyértelmű szerintem, hogy a férfiak kevesebbre tartják a nőket, mint fordítva. Azt nem tudom, hogy effektíve ki gyűlöl jobban kit, szerintem ez már egyénfüggőbb.
2020. febr. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!