Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Előfordult már veletek, hogy...

Előfordult már veletek, hogy egy másik ember ennyire sokat jelentett?

Figyelt kérdés

A dicsérete kedves szavai iszonyú sokat érnek, míg ha figyelmen kívül hagy borzalmasan érzitek magatokat, és a dicséret is mint egy töltés lemerül, és utána új kell?


Nekem szakmai fronton volt ilyen, és nagyon ijesztő volt függeni valaki jó szavaitól kb. mert sokra tartottam tudását.


Ezzel ti mennyire találkoztatok? Mennyire eshet a normális kategóriába?


2020. febr. 3. 12:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, sosem volt velem még ilyen meg nem is hiszem, hogy nagyon lesz, mert a saját utamat járom, nem szorulok rá ilyen dolgokra. Persze nem gond, ha valaki akar tanácsot adni, csak nem veszem figyelembe, mert a tapasztalatok többet érnek nekem. Azok jobb tanítók.


Általában a gyengébb, könnyen befolyásolható emberek szeretik az alárendelt szerepeket és felnézi valakikre, szóval normális

2020. febr. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az a fura, hogy profibb személyiségteszt és úgy a mindennapok is arra muatnak, hogy inkább egy analitikus vezető vagyok, tehát ez a két személyiségtípus van bennem meg kb egyforma arányban. A társaságokban is kezdeményező, vezető szerepben vagyok, így mégfurcsább volt nekem, mert ha alapvetően tudnám magamról, hogy amúgy is szükségem van egy gondoskodó bátty szereplőre az életemben akkor lehet nem lepett volna meg ennyire. de alapvetően felettem dolgozott, szakmailag előrébb tartott, picit idősebb is volt....valahogy nagyon vágytam a kegyeire.
2020. febr. 3. 12:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor meg ott van az indok. Volt miért felnézned rá, el is hitetted magaddal, hogy a pozíciója miatt meg a lehúzott évei miatt több nálad, ezért úgy érezted, hogy adnod kell a szavára, mert több, jobb, bármi.
2020. febr. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem igazán volt még ilyen. Bár volt olyan, hogy valaki többet tudott nálam "szakmailag", és idősebb is volt nálam. És ezek miatt, meg amiatt, hogy számíthattam rá, adott egyfajta önbizalmat,biztosabb voltam magamban a tanácsai miatt. De nem, nem függtem tőle még így sem.
2020. febr. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Volt ilyen, egy mentorom, nagyon kedveltem, és ő is engem.
2020. febr. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!