Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet jellemezni ezt az...

Hogy lehet jellemezni ezt az érzést?

Figyelt kérdés

1 hete szakított velem a barátnőm. Néha tök hiányzik, de amúgy nem, mert megcsalt. Hiányzik az az érzés, hogy valakivel törődhetek, megadhatok neki mindent, meg hallgatható, része vagyok az életének. Viszont jó érzés az is, hogy nem "kell" fent lennem este sokáig hátha van valami problémája és arra gyorsan reagálni kell, reggel nem arra kelek, hogy remélem írt, nap közben nem kell gondolkodnom rajta, hogy miről beszéljünk, stb.

Szóval most ez mi? Szükségem is van egy barátnőre, meg nem is?


2020. febr. 5. 10:55
 1/6 A kérdező kommentje:

Istenem, automatikus javító genyó.

*meghallgathatom

2020. febr. 5. 10:56
 2/6 anonymousreview60 ***** válasza:
Ambivalens érzések. Most gyászolj, foglalkozz magaddal! Majd jön a következő.
2020. febr. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nem tudom meddig voltatok együtt,de szerintem csak talán a megszokás vagy az érzés hogy tartozol valakihez,az hiányzik.Ha megcsalt,akkor felesleges rajta agyalnod.Próbálj meg továbblépni és keresni egy olyan lányt aki igazán elköteleződik melletted.
2020. febr. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szörnyű időszak ez. Késő estig zenehallgatás, instán nem győzöm tiltani ezeket a szerelmes meg lovequotes oldalaka. Egyik pillanatban 0 érzelmem van, nincs semmihez kedvem, másikban meg kirobbanok. Érdekes.
2020. febr. 5. 11:14
 5/6 anonim ***** válasza:

Alapvetően szakítás után a gyász 5 szakasza játszódik le (erről érdemes 2-3 cikket elolvasni) ha ezeket megismered kicsit letiztázódik hogy néz ki a folymaat.


De mondok valamit, ami lehet hogy segít, amit leírtál az így elég para, mármint hogy ilyen "kell" dolgokat hozott neked a kapcsoalt. Nem vágom hogy az milyne lehet amikor gondolkoznod kel lrajta, hogy a pároddal miről beszélgessetek, hát...ha ő a párod, és jó a kapcsolat akkor nme a beszélgetésért beszélgettek, tehát hogy nem kell kitalálni hogy miről szóljon az ami pityegteti a telefont. Meg ez a zügyeletet kell tartani hogy hátha problémája lesz. Egy kapcsolat két külön álló egész ember szövegségrelépése, partneri kapcsolata, amelyik szinpatikus, de nem vagy valami ápoló, vagy gondozó, de bohóc sem hogy ki kelljen találnod hogy szórakoztasd. Önálló személy, te is az vagy és együtt mentek az úton, közben mindketten fejlődtök jó irányba, ilyen egy jó kapcsolat. Jobb embernek érzed magad tőle, és motivál, de nem elvár, meg kicsapkodja ostorral, hanem megteremti benned az igényt hogy jobb legyél.


Röviden egy jó kapcsolat nem így néz ki, az hogy még emellett meg is csalt az ilyen hab a tortánt, most tapasztalt, kicsit megnézed miylen lent lenni, és nyilván a kérdést is azért tetted fel mert új ez a vegyes és vátakozó érzelem ami amúgy természetes velejárója ennek a folyamatnak, fontos hogy tarsd szem előtt ez az ő személye, nem az összes nő, nemm kell piálni a haverokkal és kiabálni, hogy "minden nő k**va "ahogy sajnos sokan szokták, keresd a jó oldalát, és látom hogy meg is találtad már, tök jól csinálod, és szép lassan feldolgozod, csak ne dugd homokba a fejed, szomorú vagy engedd meg magadnak, éld meg és folytasd az életed.

2020. febr. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szerintem se így kell működnie egy kapcsolatnak, de nem végig ilyen volt. Volt mély és magas pontja is, csak most a mélyek kerültek elő. Egyébként nem is tartom az összes nőt ilyennek, meg nem kezdek el ezért piálni. Mindenki új lapot kap nálam, nem vagyok előítéletes. Hülyeséget meg pláne nem csinálok emiatt. Lehet tényleg kell egy kis pihi nekem most.
2020. febr. 5. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!