Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én tapasztalok ekkora...

Csak én tapasztalok ekkora intenzív agressziót a vegánok részéről?

Figyelt kérdés
Ha megmondom, hogy szeretem a sült bacont, úgy néznek rám mint a véres ingre és meg akarnak téríteni, hogy én is legyek vegán. Ez számomra taszító. Ezzel az agresszív viselkedéssel csak megutáltatják magukat. Én eddig nem szídtam őket soha és eszembe sem jutott, hogy ennyien vannak és ilyen mély gyűlöletre képesek. Meg direkt feltettek provokatív kérdéseket, hogy állatkínzóval vagyok egyenlő ha megeszem a disznó húsát, amit kíméletlenül levágnak és ez a bacon valaha egy érző lény volt. Bűntudatot akartak kelteni bennem és körbe vettek és bombáztak mindenféle dologgal, hogy miért legyek vegán, mint valami szekta vagy akik nem normálisak. Szóhoz sem hagytak jutni, hogy megmagyarázzam, nem csak félbeszakítottak és folytatták a térítést, majd meguntam és szó nélkül eljöttem és még utánam is kiabáltak valamit.

2020. febr. 6. 20:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
82%

Beteg emberekkel találkoztál. Én ugyanilyenekkel már találkoztam hívők, ateisták, húsimádók között ugyanúgy.

Akárki akármit is csinál, ha beteges, agresszív módon csinálja, annak a jele hogy képtelen más emberekhez viszonyulni normálisan.


Én vegán voltam, és tervezek is az lenni, a barátnőm szintén az. De mi soha nem csináltunk semmi hasonlót, viszont azt megtapasztaltam, hogy a rokonaim körében én borzalmas dolgot csinálok, és beteg leszek amiért nem eszek húst. Barátnőmnet mindennap bántják otthon ezért, provokálják.

2020. febr. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
48%
Valszeg nem minden vegán ilyen de én is ezeket az agresszív elvakultakat látom minden fórumon . :-(((
2020. febr. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj ezzel is, mint minden más csoporttal, hogy csak azokat veszik észre, akik agresszívak vagy más módon deviánsak.

Könnyen lehet, hogy neked is van még jópár másik vegán ismerösöd is, csak nem tudsz róla, mert nem teszi közhírré.

2020. febr. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
54%
Enis az agresszíveket látom és próbálják erőszakosan a másikra erőltetni a saját akaratukat.
2020. febr. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
42%
Én is vega vagyok, de soha nem tukmálom senkire, sőt a páromnak simán megfőzöm a pörköltet, szóval szerintem nem minden vega olyan, mint amit írtál.
2020. febr. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
14%
Utolsónak: a vega és a vegán nem ugyanaz...
2020. febr. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
62%
Az én saját étkezésemre meg mondták a vicceket és a vega/vegán hiedelmeket. Én meg nem figyeltem oda, nem reagáltam és vágtam a szokásos fapofámat. Egyből abbahagyták.. Mégis kit érdekel? Szard már le őket.
2020. febr. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
17%

7-es,

Tisztában vagyok vele, köszi 😀

2020. febr. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
54%

Mai napig a legnagyobb hősöm vegán témában ez az ember! :D


[link]

2020. febr. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
25%
Nézd meg a válaszolók egy részét, akik agresszívak vagy provokatívak: ök NEM a vegánok, hanem az ellenkezö oldal!
2020. febr. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!