Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a vélemenyetek az olyan...

Mi a vélemenyetek az olyan emberekről akik az idegt magukban beszélnek? Az ilyenek nem idióták?

Figyelt kérdés
Mert már nekem az ilyen típusú ember rhdtl idegesítő tud lenni sőt hiába van olyan nagy végezetsége ezen embereknek mégis valahogy nekem nagyon bosszantó, hogy az ilyenek úgy mond blfszok!
2020. febr. 7. 19:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Te még írásban sem tudsz fogalmazni,ők meg legalább magukban beszélnek.

Amúgy ne trollkodj:)

2020. febr. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Jól van szerintem ti magyarok meg csak egy rohadt retardalt nep vagytok pusztítt volna le belőletek hotler 6 milliót ne maradt volna belőletek egy sem
2020. febr. 9. 20:55
 13/16 anonim ***** válasza:
mi az a hotler
2020. febr. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
*Hitler de te a közelébe sem érsz egy programozoival ő meg konkrétan irányított egy egész népet. Pedig csak egy sima festő volt és egyszerű munkanélküli. Jé neked is van állásod,csak nem párti vagy. Egyebként, ameddig olyan szánalmas emberek mint ti, felsőbb rangú egyetemi diplomával építeni fogtok, nem sok reményben kell hinnetek. Orbán nem sokáig bírja veletek szerintem Brüsszelben, undorító emberek vagytok. Hol vele vagytok hol ellene. Szerintem örüljetek annak, hogy nem szabadította el a migrans özönletet idiótak. Köszönjétek meg neki bzdmg (egyebként azért nem írom ki Hitler) egyébkent bármilyen karomkodást hogy ne fájon annak nymrk zsd fejednek
2020. febr. 12. 17:39
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Veled nagyon nagy problémák vannak! Javaslom keress fel egy pszichiátert!
2020. febr. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 FoxtrotLidérc ***** válasza:
Kérdező: rohadtul állíts magadon.
2020. máj. 30. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!