Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért akar valaki 35 évesen...

Miért akar valaki 35 évesen is egyetemistaként élni lakótársakkal?

Figyelt kérdés

Egy ismerős nőről van szó. Kicsit elvont stílusú, valami gond lehet vele a szerelem terén mert 6 év alatt amióta ismerem volt vagy 20 pasija. Azok is mind ilyen fura, alteros, versírós típusok. Amivel nincs is baj, de neki ezek a srácok jönnek be, de pont ezek szerint velük nem jön ki jól.

Most 35 lett, egyedülálló, pasizik. Vett egy nagyobb lakást ahova azonnal felvett lakótársakat. 3 egyetemista költözött be hozzá és éli ő is azt az életet 35 évesen. Aztán panaszkodik hogy mennyire fáradt a munkahelyén mert hajnalig buliztak 3 nap egymás után.

Nem akarok beleszólni a dolgába és elítélni sem! Csak kiváncsivá tett, hogy van ilyen nő aki 35 évesen se akar átlagosan élni? Az én többi ismerősöm körében max 30 évesen jön a nőknél a “gyerek-házasság” dolog. Ez a csaj azt mondja neki nem kell se házasság, se gyerek. Ráadásul állandóan egyedül van, alig jön el velünk valahova. Az aktuális pasit se viszi soha. Pl nyáron elment motoros túrára Indiába! Tök egyedül. Máskor is így megy magában.


Aki ismer ilyen embert, esetleg ő ilyen, az leírná ennek a hátterét? Amúgy nekem szimpatikus a csaj meg az életszemlélete is, hogy úgy döntött nem áll be a sorba. Nekem az összes kapcsolatom azon ment el, hogy a nők elkezdtek hisztizni a házasság miatt. Amikor megkértem a kezüket akkor pedig megváltoztak, volt aki meg is csalt mert “úgy megijedt az elköteleződéstől”.

Amúgy a rendkívül szép, csinosan öltözik. Mindenki azt gondolná róla hogy 2 gyerekes feleség kertes házzal és kutyával.


2020. febr. 8. 09:53
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem hogy nem anyagi okai vannak a lakótársaknak mert 2x annyit keres mint én, egy pesti irodában vezető.
2020. febr. 8. 09:54
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

2 gyerekkel hazasan nem lenne rendkivül szep elhiheted. Ezek a dolgok leszivjak az embert.


Nekem a fönököm hasonlo amugy. Öregszik de se pasi se csalad. De belött haj, meg tüsarku, meg sport, müköröm, meg sieles az kell.

Ez a szingli nök sorsa jobb esetben.

A nem szinglik meg karikas szem, lerobbanr külsö, faradtsag a köbön jellemzöen.

2020. febr. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
#2. Azért ez erős általánosítás, főleg amit a nem szinglikről mondasz. De ha már itt tartunk: melyik egészségesebb?
2020. febr. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az exemmel több mint 15 évig voltam együtt, miközben ő a gyerekkori osztálytársával lakott egy közös házban akivel időközben össze is házasodtak, majd el is váltak, de továbbra is egy házban laktak, ahol az én jelenlétem a szomszédok és a kirakatélet miatt sokszor számukra kellemetlen volt. De közben a pasi is képben volt mindennel, sőt mondhatni távolságtartóan ugyan, de haverok voltunk, néhány beszélgetés, és szakmai tanács erejéig.

Az exemmel volt közös nyaralás, is és még egyszer kocsit is vettem neki, illetve egyszer laktam nála több mint fél évet amikoris a "házibarátja" kint dolgozott skandináv országokban. Karrierben segített sokat fejlődni, illetve az első komolyabb ingatlanom megszerzésében, viszont pénzügyileg sosem, abban javarészt én segítettem neki, holott a negyedét kerestem mindíg is az ő jövedelmének viszont elvárta cserébe a "lehetőségekért" amik rajta keresztül válltak elérhetővé.


Jelenleg egy külföldi magasrangú vezető "barátnője" akinek gyereket is szült (emiatt hagytam el végleg, mert első gyereke, és legyen inkább anyuka akkor).


Jelenleg egy olyan lánnyal vagyok együtt aki 20 évvel fiatalabb nálam, és olyan a stílusa mint a kőbalta, sokszor gyerekesen kicsinyes, zsaroló, követelőző, hisztis, HŰSÉGES de a szexuális étvágya az meg olyan mint 3 nőnek egyszerre, viszont szeretni, önfeláldozni is nagyon tud ha jó passzban van.


Hát ez van. Megbecsülöm amennyire képes vagyok ráviszont

így lassan a 40-et taposva kezdek csodálkozni, hogy az emberiség hogy maradt még életben eddig.

2020. febr. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#4:

Tehát még nem vagy 40, így tehát ő meg még nincs 20. Szinte még gyerek, ne csodálkozz, hogy ilyen. :D

2020. febr. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
3. Csak allits egymas melle két egyforma koru/alkatu nöt, egyik szingli masik hàzas legyen. Kb 10 év lesz köztük a különbseg ranezesre.
2020. febr. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
66%

Egyetem egy buli. Alig kell teljesíteni valamit és az is szigorú szabályok között, tehát nincs benne meglepetés.


Lakni azért jó valahol, mert tudod tárolni a cuccaid és nem lopják el; télen nem fagysz meg; nyugodtan tudsz aludni; megvan a magánszférád, ami alapvető szükséglet és az utcán élni törvénytelen is.


Valakivel együtt lenni azért jó, mert az ember társas lény és szüksége van társadalomra, de valakinek még társaságra is.


Lakótárs jó, mert olcsóbb fenntartani a kecóc, lehet vele beszélgetni, meg lehet osztani a feladatokat és emberileg is lehet kapcsolódni a másikhoz.


Nos nem kell midnennek egyszerre teljesülni, de ezek mindenképpen olyan szempontok, amik szerint én szívesen laktam másokkal egy fedél alatt.

2020. febr. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!