Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha leültök valakivel enni,...

Ha leültök valakivel enni, inni akkor ti szoktátok nézni a másikat, hogy hogyan eszik vagy inkább a saját tányérotokra figyeltek? Titeket nem zavar ha másik fél néz?

Figyelt kérdés
2020. febr. 8. 13:57
 1/9 A kérdező kommentje:
Engem kicsit zavar
2020. febr. 8. 13:58
 2/9 anonim ***** válasza:
41%
Akkor miért nem eszel egyedül?
2020. febr. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mert nem akarom magam elszakítani a világtól
2020. febr. 8. 14:25
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, kivel eszem. Én például soha nem bámulom, hogy a másik hogyan eszik, viszont előfordult nemegyszer, hogy a másik fél belebámult közben a tányéromba és a képembe is. (Kolléga, barát, barátnő, tökmindegy.) Az engem is zavar. Otthon nincs ebből gond, csak olyan helyen, ahol "nemértem,mibámulnivalóvanrajtam". Szerencsére ez a ritkább, de vannak ilyen emberek, és én sem értem, mi a manót kell azt nézni, mit eszem és hogyan.
2020. febr. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A kajámmal szoktam szemezni :D
2020. febr. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%

Engem zavar. Nem csak az, ha néznek vagy látják ahogy eszem, de az is, ha hallják az evés hangját. (Nem a csámcsogásra gondolok.

Valamiért engem fusztrál ezért inkább mindig egyedül eszek. Úgy nyugisabb.

2020. febr. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
De zavar. Szerintem amúgy undorító ahogy az emberek esznek. El is megy az étvágyam.
2020. febr. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A családi kajálásokon kívül nem nagyon van ilyen alakalom az életemben, mert nem szeretek emberekkel együtt enni-inni. Nem figyelem a másikat.
2020. febr. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Engem nem zavar. Mellette beszélgetünk, szóval vagy a szemébe nézek vagy bámészkodok.

Én szeretek másokkal enni.

2020. máj. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!