Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi szamit kritizalasnak?

Mi szamit kritizalasnak?

Figyelt kérdés
Engem sokat kritizaltak, de a mai napig nen tudom pontosan megfogalmazni, hogy mi is szamit annak. Szamomra olyan termeszetesnek tunik, hogy megjegyzeseket tesznek ram, el vagyok bizonytalanodva a temaban. Ezert is kerem a ti velemenyeteket. Nemreg kaptam egy megjegyzest, hogy hu de vekony az ujjam? Ez mar annak szamit? Illetve gondolom ebben is vannak fokozatok, tudnatok nekem mondani par ilyen fokozatot es elmondani, hogy melyik szamit mar kritizalasnak? Oke, eddig mar kaptam olyan megjegyzeseket is, hogy: vekony vagyok, gyerekes a hangom, az arcom bizonyos reszeire is mondtak dolgokat. Ezek mar annak szamitanak? Oke, a de bena vagy es egyeb ilyen sertegeteses megjegyzesek mar nalam is megutik a banto mercet, de ezek nem inkabb sertegetesek? Roviden: mi szamit kritizalasnak?

2020. febr. 8. 21:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha valaki elmondja rólad a véleményét jó esetben építő jelleggel. A filmekhez is készül kritika, vagy pozitív vagy negatív. De a sértegetés és az anyázás nem kritikahanem köcsögség
2020. febr. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Igazából úgy fogalmaznám meg, hogy kritika azt illetheti, amin tud változtatni az ember, tudná jobban csinálni, vagy mást választhatna helyette.


Az ujjaid vastagságába (ami egy adottság) belekötni nem kritizálás, hanem sima kötekedés. Teljesen értelmetlen.

2020. febr. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszi, ment a zold kez
2020. febr. 8. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!