Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől érzed magad fontosnak?

Mitől érzed magad fontosnak?

Figyelt kérdés
2020. febr. 8. 21:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez a kêrdés nagyon jókor jött. Már pár hete azon rágódom,hogy nem vagyok fontos,mert csak itthon vagyok a gyerekekkel. Sajnos az egyik tartós beteg,ezért csak délig lehet oviban. Ebből következik,hogy nincs munkahelyem. És pont most vagyok abban a stádiumban,hogy hat év után kicsit elmennék dolgozni,vagy bármi,csak fontos legyek. De viszont,ha ezt a kérdést úgy teszem fel magamnak,hogy kinek vagyok fontos,akkor látom a pozitív oldalát. Szóval,én a beteg gyermekem miatt érzem magam fontosnak.
2020. febr. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Túl sok mindenhez értek.

Mindig van, akinek fontos vagyok legyen az egy barát, családtag, vevő, megrendelő.


Fontos pedig azoknak vagyok még, akik szeretnek s imádják az elvont művészt bennem.

Ők pedig számomra fontosak. 🙃

2020. febr. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
En is ugy nez ki kölcsön adni (amit soha nem kapok vissza), meg unalomüzönek vagyok csak jo masoknak. Neha lelkiszemetesnek is. Meg olcso munkaerönek. Ha epp nincs más kèznèl ezekre.
2020. febr. 9. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
*meg a motivaltsagom ambicioim is addig jön be masoknak mig lelopkodjâk aztan mehetek
2020. febr. 9. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 vattafar válasza:
Minden ember pótolható.Tehát Te is. Tehát nem vagy fontos. Talán a szeretteid tudnak egy jobb választ?
2020. febr. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Tudom hogy Istennek fontos vagyok. És ő is nekem . És még a családomnak, rokonaimnak is. Meg a háziállataim is sok szeretetet adnak.Ez nekem elég.
2020. febr. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!