Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Te mit szólnál ahhoz, hogy...

Te mit szólnál ahhoz, hogy egy idegen ember leszólítana egy nyilvános helyen, hogy vizsgáltasd ki magad valamire?

Figyelt kérdés
Egy idegen ember észrevesz a testeden valami rendellenességet és megkérdez téged, hogy voltál-e már vele orvosnál. Mit szólnál ehhez? Hálás lennél vagy inkább zavarna, hogy minek kérdezget ilyen személyes dologról?
2019. dec. 11. 20:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
48%
Áruld már el jóbarát, hogy -5 fokban nagykabátban milyen rendellenességet vesz észre bárki is!???
2019. dec. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
63%
Én zavarba jöttem de aztán megbantam hogy csak most jutottam a nyirokodemmal orvoshoz
2019. dec. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

1.

Pl edzőteremben

2019. dec. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
48%
Mondjuk ha mínusz 5 fokban nincs rajtad nagykabát. ;) Az rendellenes ;)
2019. dec. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Rá se néznék, hanem gyorsan továbbmennék. Azt hinném szellemileg visszamaradott.
2019. dec. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem csak nagykabátos időszak létezik és egyes testrészek akkor is kint vannak, főleg ha beltérben vagytok és leveszitek a kabátot.
2019. dec. 11. 20:14
 7/17 anonim ***** válasza:
Milyen rendellenességre gondolsz, amit más észrevesz, de te nem?
2019. dec. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Mondjuk egy gyanús anyajegy például. Ha neked volt már bőrrákod, és sok rákos anyajegyet láttál már, akkor te hamarabb kiszúrod. De nyílván bármelyik betegségre igaz, hogy egy orvos, vagy abban szenvedő beteg hamarabb meglátja, mint egy laikus, aki lehet még a betegség nevét sem tudja.
2019. dec. 11. 20:26
 9/17 Metionin ***** válasza:
65%
Attól függ hogy mit mond. Ha olyasmit hogy pl. anyajegy, pajzsmirigyre, sérvre utaló megnagyobbodás, akkor elgondolkodnék rajta. De volt hogy valaki megkérdezte a buszmegállóban, hogy gondoltam-e már fogszabályzóra. Na az szarul esett.
2019. dec. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

A térdeimet fikázta egyszer egy természetgyógyász (na ilyet nem veszek komolyan,nem orvos), szerinte rendellenesek. Nos addig sem és azóta sincs semmi baj velük, pedig rendesen használva vannak.

A szemem fikázta egyszer egy fényképész, nem tehetek róla, hogy az egyiket nem tudom annyira kinyitni, mint a másikat.

Az orrom nagyon ferde, párom mindig megemlíti. Nos, nincs közel 1 millám kiegyenesíttetni.



Tehát zavarna, ha kéretlenül valaki ilyeneket említ, pláne ha idegen.

2019. dec. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!