Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nyugtatót szedni (kis mértékbe...

Nyugtatót szedni (kis mértékben) bűn?

Figyelt kérdés
2020. febr. 9. 14:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nem bűn, csak orbitalis baromsag ha magadtól és nem szakember véleménye szerint szeded.
2020. febr. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem az, és nagy mértékben sem bűn, csak ahhoz orvosi felügyelet kell.
2020. febr. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Sportolok, boldog vagyok, optimista, karrier rendben. Hálás vagyok mindenért. Csak sajnos van egy két helyzet szociális térben ami kisebb szorongást okoz. Korábban szedtem orvos ajánlására, de csak 4 napig bírtam a Frontot és abbahagytam utána Merazepamot kaptam azt is csak 3 napig szedtem mert nem tetszett a hatása. Ez tavaly volt. Most magamtól talán elkezdenék, de nem biztos csak felvetődött. Egyéb természetes dolgok nem nagyon hatnak.
2020. febr. 9. 14:54
 4/18 anonim ***** válasza:
Inkább a szorongás forrását kéne felfedni és megszuntetni pszichológussal, nem pedig a gyógyszert szedni. Hosszútávon tönkreteszi az életed, hidd el, r.hadt sz.r dolog a függőség.
2020. febr. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Kognitiv terapia 3 honap alatt rendbe hoz. Szorongasra a legjobb
2020. febr. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Mondhatni még friss ez a dolog, javult is. Vannak esetek mikor kell külső segítség bevonása pl pszichológus, de ami kisebb és annyira nem életminőség romboló azt talán saját magunk is megoldhatjuk, vagyis én kezdek erre inkább rájönni. Voltam pszichológusnál is, de köze nem volt a dolgokhoz. Persze meg kell találni a hozzánk illőt, de erre most nincs lehetőségem.
2020. febr. 9. 15:23
 7/18 anonim ***** válasza:
Magadtól elkezdenéd? Hogy szerzed be? Így, igen, bűn. Önmagad ellen. Tessék a problémádat megoldani pszichoterápiával!
2020. febr. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Ne bagatellizáld! A szociális szorongás, amire te már gyógyszert kaptál és akarsz is szedni, nem kisebb! Mért nincs lehetőséged megtalálni a megfelelő terapeutát?
2020. febr. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Régről maradt.

Azért nincs lehetőségem, mert külföldre megyek dolgozni.

2020. febr. 9. 15:30
 10/18 anonim ***** válasza:
Skype-on is lehet terápiát tartani. A maradék gyógyszered rövid úton elfogy. Utána mit csinálsz?
2020. febr. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!