Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért bókolnak nekem lanyok...

Miért bókolnak nekem lanyok egy szorakozohelyen, ha en is lany vagyok?

Figyelt kérdés

Elegge tulsulyos lany vagyok, megis amikor szorakozni megyunk haverokkal, akkor idegen csajok odajonnek hozzam, hogy en milyen jol nezek ki, milyen jo a ruham stb.

Ez egy altalanos szokas vagy mi?

Sose biztam mas lanyokban, szoval nem ertem, mert lathatoan kover vagyok. Akkor miert mondanak ilyeneket megis?


Azt hozzateszem, en azt se szeretem, amikor kozlom, hogy dietazom, akkor a legtobb csaj "jaj, te jo vagy igy is, jo formad van stb"

108 kg vagyok 168cm-hez, szoval bosszanto a dolog inkabb, minthogy oruljek neki.


2020. febr. 9. 19:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Csak kedvesek akarnak lenni es biztatni teged. Szerintem nincs benne hatso szandek.

Es lehet h tenyleg az alkatodhoz jol oltozol es dicseretremelto.

2020. febr. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, hogy ezt mondom, de azért csinálják, mert most ez lett a divat, hogy az összes kövér lányt bíztatni kell ilyen “jaj de szép vagy, én is ilyen alakot akarok” szöveggel. Ettől jobb embernek hiszik magukat, hogy megdícsértek.
2020. febr. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
22%
Meg akarnak szexelni.
2020. febr. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#2

En is valami hasonlora gondoltam. Csak megerositest vartam, hogy nem csak en vagyok tulerzekeny.

#3

lany vagyok es lanyokrol beszelek.

2020. febr. 9. 21:00
 5/8 anonim ***** válasza:
65%
A 108 kilóddal nem jelentesz nekik konkurenciát. Ezért mondják, hogy maradj csak nyugodtan ennyi. Ők meg közben lecsapnak a jó pasikra. :)
2020. febr. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Utolso velemenyet osztom en is.
2020. febr. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#5

Koszi, en is igy gondolom.

Ezert bosszant a dolog, kover vagyok, nem hulye. Inkabb ne mondjanak semmit.

2020. febr. 10. 06:13
 8/8 anonim ***** válasza:

"lany vagyok es lanyokrol beszelek."


És??

Az nem kizáró ok.

(Pl. náluk.)

2020. febr. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!