Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, ha szégyellem...

Mit tegyek, ha szégyellem azt, hogyha bókolnak, mert dögösebben öltözök fel? 25n

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben egyre többet mozdulok ki és egyre többször készítünk is pár képet, és egyre többször va rajtam dekoltált felső. Picit irigy vagyok, amikor más csajok dögös képeket tesznek ki a facebookra, de én nem merem őket megosztani. Ha mégis megosztom, akkor egyrészt jól esik a sok bók, másrészt picit szégyellem a testem, hogy másnak is tetszik.
2018. júl. 16. 18:11
 1/5 October15 ***** válasza:
76%

Passz. Most mondanám, hogy ezen nincs mit szégyellni de ezt nyilván magadtól is tudod. Jól érzed magad a ruhákban? Nem inkább zavarba hoznak a bókok? Vagy tudom is én egyszerűen úgy vagy vele, hogy nem őszinték? [Önértékelés meg dolgok.]


26F

2018. júl. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
ha zavar hogy bókolnak mert dögösen öltözöl akkor ne öltözz fel dögösen. Probléma megoldva.
2018. júl. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De jól esnek a bókok, csak tudom, hogy megbotránkoztatom az embereket
2018. júl. 16. 18:51
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Azert ahhoz, hogy megbotrankoztasd az embereket, több kell a dekoltált felsőnél.
2018. júl. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincs mit szégyellni, attól az is jobb ha hiú vagy, mert akkor közelebb kerülsz egy kifinomult és feltűnő külsőhöz, ami miatt megnéznek és bókolnak. Mert tetszel másoknak. Legyél büszke arra is ha irigyelnek mert lehet rá okuk! Büszkén éld az életed, hozd ki magadból a legtöbbet külső terén.
2018. júl. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!