Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen izlesficamos nők...

Milyen izlesficamos nők fekszenek le egy olyan férfivel akinek rohadnak a fogai?

Figyelt kérdés

De szó szerint

És több szexkapcsolatot is fenn tart

Ez hogy letezik?

Ennyi igénytelen nő van akit ez nem zavar? Ezt szintén nőként kérdem


2020. febr. 10. 11:00
 1/6 anonim ***** válasza:
79%

Vannak nők akiket nem érdekel ez, sőt, fürdeni sem szoktak utána, hanem úgy megcsinálva teli cuccosan alszanak egész éjjel, vagy mennek melózni, és élvezik ahogy folydogál belőlük. Nekem is kellett már veszekednem amiatt lánnyal, hogy este lefekvés előtt mossson fogat, és ne igyon kólát meg energiaitalt meg ilyesmiket.

Mondjuk én a dohányzást sem tolerálom amióta leszoktam, sosem jönnék össze bagós csajjal... kizáró ok!

2020. febr. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bármelyik, ha pénzes a csávó.
2020. febr. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
57%
De jó, hogy ti ennyire ráèrtek másokkal foglalkozni. Kit èrdekel? Ti nem fekszetek le ilyennel azt kèsz minek ezzel foglalkozni de komolyan?
2020. febr. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

2# nem pénzes

3# érdekel

2020. febr. 10. 11:28
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerinted a XIX. századi vadnyugaton mi volt? Mert ott szinte csak ilyen típusú férfiakkal lehetett hálnia a fehérnépnek.
2020. febr. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Gondolom az igénytelen nők jönnek össze igénytelen férfival.

És igen, nagyon sok igénytelen nő van. Menj be egy nyilvános női mosdóba és láthatod, még a kutyám is igényesebben végzi a dolgát.

2020. febr. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!