Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A "frigid" és a "prűd" mennyir...

A "frigid" és a "prűd" mennyire bántó szavak?

Figyelt kérdés
Például, ha aszexuális emberekre mondunk ilyet, akkor azon ők nem sértődnek meg, vagy pedig bántásnak veszik, és ezzel a saját konzervatív gondolkodásunkat is felfedtük?

2020. febr. 10. 17:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Frigid és prűd vagyok, és nem zavar, ha annak hívnak. De minden ember más.
2020. febr. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezen max az sertodik meg, aki nem tartja magat annak. Bar egyszer engem is le prudiztek csak mert egy szerencsetlen fickoval nem akartam szexchatelni, de azert mondjuk ezen oszinten nem tudok megsertodni. ;))
2020. febr. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
A prűd és a Frigid nem ugyanaz. A Frigid meg nem jelent aszexualitást.
2020. febr. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2020. febr. 10. 17:56
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem sértett a prűd jelző csak mert nem akarok nyilvános helyen b..ni. Nem ismernek. Szóval lehet sértő is. De lehet én vagyok túlérzékeny. :D
2020. febr. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő bántó szó.
2020. febr. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
85%
Ha valaki aszexuális, és te ezt tudod, akkor bizalmas a viszonyotok; tehát mindenképpen bántó! Egyébként meg mindenképpen sértő ilyen beszólás, nem a te konzervatív gondolkodásmódodat, hanem a szűklátókörűségedet mutatod..
2020. febr. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én aszexuálisként néha bántónak/idegesítőnek érzem a "prűd"-öt, mivel legtöbbször olyan kontextusban hallom hogy "nem is vagy az, csak prűd vagy".
2020. febr. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lealacsonyító, megalázó mindkettő.
2020. febr. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok, pontosítok: engem nem zavar, ha prűdnek, frigidnek neveznek, mert gyakorlok önismeretet és önazonos vagyok. Ha leqrváznának, az sem bántana, hisz akárki akármit mond, nem vagyok qrva. Ha prűdnek hívnak, hívjanak, nem szégyellem, nem hiszem azt, hogy "bevállalósabbnak" kellene lennem, jelentsen ez akármit is.


Pont olvastam erről egy kommentet, hogy a nőket mindig azzal próbálják bántani, hogy a pénisszel meghatározott viszonyukat firtatják. Qrva, prűd, leszbikus, apáca, etc.

2020. febr. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!