Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Te is menőnek érzed magad,...

Te is menőnek érzed magad, amikor megszólítanak külföldiek az utcán?

Figyelt kérdés
És te laza angollal kisegíted két szóval? Ilyenkor büszkeség, melegség és ki ha én nem érzés tölt el mint engemet is? :))

2020. febr. 10. 19:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Most jól megsz@pattál. Bevettem, hogy nyomi vagy, de így persze már vicces.:D

Amúgy egy nyelviskolától elég béna reklám, hogy az útbaigazítást kérő turistának két szót tolok lazán, és még büszkeség is töltsön el, meg szívmelegség, hogy ennyi tellett tőlem.

2020. febr. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ha pl. a külföldi megkérdezi, hogy

hol talál Bp.-en -közterületen- egy nyilvános WC-t?

Én meg kénytelen leszek azt válaszolni, hogy az összeset már régen bezárták.

Nem hinném, hogy ettől menőnek kellene éreznem magamat.

2020. febr. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

"Egy angol tanfolyam hirdette magát imigyen... nem bírtam megállni gurgulázó nevetés nélkül"

:) Azért a fizetőképes generációk tagjai között vannak még elég sokan, akiket frusztrál, hogy nem tudnak angolul, mert nekik még az oroszt nyomatták a suliban, és tankönyvszagú volt az is, nem úgy, mint a mai fiataloknak, akiknek szinte nem is kell különösebb erőfeszítést tenniük, hiszen mindenhonnan dől rájuk a valódi angol nyelv (nem csak valami tankönyvszagú). Ez a tanfolyam valószínűleg őket célozza.

2020. febr. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!