Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van rajtam félelem...

Miért van rajtam félelem híradó nézése utàn?

Figyelt kérdés
Szerintetek ez normàlis? Pàrom szokta néha nézni és akkor kénytelen vagyok én is hallgatni(egy légterű lakàs). Magamtól eszembe se jutna nézni azt a csupa rossz dolgot,amit felsorolnak abban a fél óràban. Közbe nem annyira,hanem inkàbb utàna ràm tör egy rossz érzés és félelemmel tölt el minden. Lefekvés előtt is a hallottakon gondolkodok. Miért szeret valaki híradót nézni? Szerintem borzasztó. Vagy csak én vagyok ilyen gyenge lelkű?

2020. febr. 10. 20:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert ebből élnek, pánikkeltés, emberek ijesztgetése.
2020. febr. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudod leválasztani magad róla érzelmileg. Ahíradót a tájékozódás kedvéért nézik az emberek, vagy csak mert az megy a tv-ben. Vegyél a párodnak egy vezeték nélküli fülest a TV_hez. Te meg kicsit dolgozz azon, hogy el tudj vonatkoztatni a dologtól, ezek a dolgok nem veled történnek, nem is feltétlen itt történnek...
2020. febr. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
31%
Én meg azt nem értem, hogy lehet félni egy híradótól? Attól, hogy nem hallod, hogy xy helyen baleset volt, attól még volt. Én szeretek tudni minden ilyen dologról. Nagyon régen, kis középsulis koromban még nem néztem. Megölték az egyik volt osztálytársam, a suliban tudtam meg másoktól, hogy hé te ismerted xy-t stb. stb.? Bárcsak néztem volna már akkor is a híradót és ne így kellett volna megtudnom.
2020. febr. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Én ilyenkor hangosan berakok egy bubimaci dalt a fürdőszobában kompenzálásképpen és fülemet bedugva, jobb lábamat egyenesen feltartva rángatom magam.
2020. febr. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
26%

Rajtam azért mert tudom, ami jó, az sosem fog velem történni. Ami rossz, az már megtörtént velem is. Ami meg a jövőt illeti, ki fogok maradni mindenből, ami előnyös lenne. És bele fogok sétálni a csapdába, amit állítanak nekem.


Aki okos volt, felette a baba várót és befektette. Én nem vagyok elég okos hozzá, hogy gerinc nélkül akkor is felvegyem ezeket a támogatásokat, hogy valóban vállalnék gyereket.


A gazdag minden nap gyarapszik. A becsületes minden nap belehal kocsit az életbe.

2020. febr. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
32%
5 wtf? :D A gazdag gyarapszik, de a gazdag ellentéte nem a becsületes, a híradónak meg nem ez a tnaulsága, minden rossz meg nem történhetett meg veled, mert akkor már nem tudnál ide írkálni ilyen random dolgokat
2020. febr. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%

Egy torz képet kapsz a világról, ami ezáltal egy veszélyes helynek tűnik a végére.

Hatása hasonló egy enyhe hipnózishoz.

2020. febr. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Félsz, hogy esetleg a környezetedben is megjelenhetnek a látott problémák. Ezért kell beszélni a gondokról, problémákról.
2020. febr. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mármint úgy értem, ha neked van valami, ami zavar, akkor, hogy ne legyen nagyobb probléma belőle.
2020. febr. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Amikor olyanokat mind be a híradó, hogy jövőre 10 millió adókedvezményeket elveszünk mindenkitől, hogy kiváltságosaknak adjuk, akkor a hír hozója az, akit utál a tömeg.
2020. febr. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!