Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak ha a városban...

Mit csináljak ha a városban vezetés közben kell pisilnem?

Figyelt kérdés
Lány vagyok, bárcsak fiú lennék, 3 éve van jogsim, elég sokat vezetek de már vagy 6 szor majdnem elsirtam magam a dugóban a városban. Csak én vagyok ilyen peches? Tudom mindig be lehet menni valahová de hova délután se parkolóhely se benzinkút nem nagyon van a városban.
2020. febr. 11. 22:58
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Indulas elott pisilj? Nem tudok jobb tippet, en kibirok masfel oras utakat pisiles nelkul.
2020. febr. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Blade Bone ***** válasza:
44%
Nem csak peches vagy, hanem elég szégyenlős is, ha nem mersz bemenni valahová. Amúgy létezik buszmegálló, vasútállomás, ezeken a helyeken található mosdó, délután is nyitva vannak.
2020. febr. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
91%

Ha tudod, hogy hosszú lesz az út, készülhetsz előre aazal, hogy elintézed indulás előtt vagy előtte már nem iszol.


De azt nehezen tudom elképzelni, hogy városon belül ne tudnál megállni egy közintézménynél vagy vendéglátónál.


Végső esetben vihetsz magaddal üres palackot és hát... tudod.

2020. febr. 12. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha ilyen van celoranyosan egy benzinkuthoz megyek, ami a varosban is van boven. Aztan ugy megyek a dolgomra.
2020. febr. 12. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

1. Nem indulnék el autóval olyan helyen, ahol ennyit állok a dugóban.

2. Be lehet menni kvázi bárhova, amikor fel voltam fázva sokszor mentem be cukrászdába, kocsmába stb., mindenhol megkérdeztem hogy használhatnám-e a mosdót, sehol nem problémáztak rajta.


Vasútállomások és buszmegállók(??) mosdóit én messziről elkerülném, annál a bokor is sokkal jobb.

2020. febr. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, ez most valami fétises kérdés-e, de igen, nyilván csomószor pisiltem már a szabadban, rendszeresn túrázok és az erdőben ritkán van fedett angol wc.

Bár nem értem, mi köze ennek a kérdéshez, nem kérek több privátot, köszi.

(#5)

2020. febr. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!