Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szeretek modellként öltözködni...

Szeretek modellként öltözködni férfi létemre és fontos embernek megjátszani magam?

Figyelt kérdés

Mindig kizárólag úgy öltözök, mintha egy elegáns kifutóra mennék. Míg más telefont, számítógépet vesz a félretett pénzéből, én elegáns holmikat (nem drágákat, mindig megtalálom hol lehet jó minőségű, dizájnernek tűnő darabokat venni). Mindenki úgy ismer engem, mint aki mindig elegáns, máshogy kis se lépek az utcára. Pl a kutyámat is úgy sétáltatom napi kétszer, hogy hosszú szövetkabát, bőrkesztyű, napszemüveg, szövetnadrág, bőrcipő. Mint aki rendezvényre megy. Sok ruhám van, mindig vásárolok, nem ugyanabban járok, pl 6 szövet télikabátom van. Szoktam magammal vinni egy bőrtáskát is ha megyek valahova.

170 cm vagyok, de úgy viselkedek mint egy férfi modell üzletember. Kb úgy közlekedem az utcán mint aki egy fontos tárgyalásra megy vagy rendezvényre. Most jön a csattanó: egyszerű pultos vagyok egy helyen. Semmi több. De képes vagyok azt a látszatot kelteni másokban, mintha valami fontos ember, tulajdonos lennék. A környéken ahol lakom, azt hiszik üzletember vagyok! Meg vannak győződve róla, kinézet alapján. Hazudni nem hazudtam róla, de hagyom hogy ezt higgyék. A spórolt pénzemből vettem egy 2008-as fekete Mercedes C osztályt és az is rátesz az imagere. Anyám barátnői is mindig el vannak ájulva hogy micsoda elegáns, jólöltözött ember vagyok.

Szerintetek beteges hogy eljátszom ezt a dolgot amikor a munkám nem indokolja ezt a fajta öltözködést, viselkedést? Nem vicces egy pultos aki úgy jár-kel mintha a divatmagazinból lépett volna ki? Önazonosnak kéne lenni inkább? Szerettem volna mindig is magas lenni, jólöltözöttnek lenni, talán modellkedni is. Szerettem volna valami saját vállalkozást vagy irodistának lenni aki tárgyalásokra jár de nem jött össze az egyetem normális szakon. Hülyeségre meg nem mentem, csak hogy elmondhassam diplomás vagyok.


2020. febr. 12. 08:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha azért csinálod, hogy másokat direkt megtévessz, ha kisebbségi komplexusod van, és így kompenzálsz, az gáz.

De ha csak szeretsz elegánsan öltözni, azzal semmi gond.

Nekem is van több felszolgáló ismerősöm, bár ők olyan helyen dolgoznak, ahol elvárt az elegáns megjelenés, de munkán kívül is mindig nagyon elegánsak. Mondjuk nem tévesztenek meg senkit, szóval tudják, hogy kik ők, és mivel foglalkoznak. De mindenki elismeri, hogy olyan elegáns úriember stílusuk van. Nemcsak irodai dolgozók hordhatnak szövetkabátot :)

2020. febr. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
De, szerintem vicces ez a majomkodás.
2020. febr. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem másnak akarod érezni magadat, mint ahol jelenleg tartasz, és ebben jön ez ki.
2020. febr. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Másnak akarom érezni magam, kisebbségi komplexus. Betaláltatok azt hiszem! Igen, jól esik divatosnak, menőnek, nagyviláginak érezni magam az öltözködésem által, pedig sajnos semmi közöm az olyan élethez.
2020. febr. 12. 10:05
 5/8 anonim ***** válasza:
De ha erre vágysz, miért ne lehetne közöd hozzá? Semmi sincs kőbe vésve, hogy neked ennek vagy annak kell lenned, és nem lehetsz más.
2020. febr. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nincs sajnos pénzem rá. Csak erre az eljátszásra vagy minek nevezzem.
2020. febr. 12. 18:10
 7/8 anonim ***** válasza:

Amig nem azért csinálod, hogy másokat átverj ezáltal, vagy másnak add ki magadat, mint aki vagy, addig szerintem semmi gond ezzel.

Én is kedvelem az elegáns stilust, pedig egy "senki" vagyok.

2020. febr. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Gondolom, van már épp elég ruhád, mostantól ne nagyon vegyél ruhákat, hanem spórolj inkább más dolgokra, hogy előrébb juthass az életben ténylegesen, ne csak a látszat szintjén.

Azzal szerintem semmi gond nincs, amit most csinálsz. Ha valaki pultos, miért ne öltözhetne úgy, ahogy neki tetszik? A megjátszás / eljátszás meg olyan dolog, hogy ha szereted, és tényleg jól is érzed magad tőle, akkor miért ne tehetnéd?

Csak hát arra kell törekedni, hogy minél inkább olyan élethelyzetbe juss, ahol valóban lenni szeretnél.

2020. febr. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!